Przedszkole Wesoły Miś

Przedszkole Wesoły Miś
Telefon:
500062700,   22666 00 45
Strona WWW:
www.wesolymis.pl

Lokalizacja:

Adres: Batalionów Chłopskich 84A, Warszawa

Przedszkole Wesoły Miś

Przedszkole Wesoły Miś oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 5 lat. Swoją działalność prowadzimy  od 2010 roku. Działamy na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawy pod nr 246/PN/10.

 

Wesoły Miś to miejsce stworzone dla małego dziecka, w którym czuje się ono bezpiecznie, z radością poznaje świat i zawiera pierwsze przyjaźnie. Okres przedszkolny to czas wszechstronnego rozwoju dzieci, dlatego w naszym przedszkolu przygotowujemy dzieci, nie tylko do obowiązku szkolnego, ale przede wszystkim do życia. Zajęcia prowadzimy w formie zabawy. Dbamy o wyzwalanie w dzieciach spontaniczności, rozwijanie samodzielności, twórczego myślenia, integrację i współpracę w grupie.

 

Dysponujemy lokalem o powierzchni 600 m przystosowanym do potrzeb dzieci pod względem sanitarnym, przeciwpożarowym i bhp. Sale dydaktyczne są bardzo przestronne, słoneczne. Wyposażone są w atestowane meble, nie zawierające szkodliwych substancji. Zabawki również posiadają atesty i są bezpieczne dla dzieci.

 

Posiadamy własny plac zabaw o powierzchni 800 m zapewniający bezpieczną zabawę. Gwarantujemy cień w czasie upałów.