Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta
Telefon:
519776734,   22633 22 40
Ocena:
5
Strona WWW:
www.radosnaplaneta.com

Lokalizacja:

Adres: Al. Wojska Polskiego 20, Warszawa

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmosferze.

 

Radosna Planeta to niepubliczne przedszkole integracyjne.

 

Przedszkole znajduje się w pięknym przedwojennym budynku na Żoliborzu. Dzięki temu dzieci korzystają z naturalnego światła i świeżego powietrza zamiast siedzieć w klimatyzowanych salach bez otwieranych okien co negatywnie wpływa na ich zdrowie.

Mamy bardzo duży ogród (400m2), na którym znajduje się również nasz własny plac zabaw.

 

Zapewniamy warunki, umożliwiające kształtowanie u dzieci takich cech jak pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz umiejętność korzystania ze swojego potencjału.

 

Naszą wizję opieramy na takich wartościach jak:

 

  • Tolerancja
  • Uczciwość i rzetelność
  • Wyrozumiałość i szacunek dla innych
  • Dobre maniery
  • Wsparcie emocjonalne.

 

 

Nasi nauczyciele to kreatywni pedagodzy, posiadający wysokie kwalifikacje, doświadczenie, zaangażowanie oraz pasję nauczania. Swoją pracę opierają na dialogu z rodzicami, którzy pełnią bardzo ważną rolę w codziennym życiu naszej instytucji.

 

Nasza placówka jest prywatnym przedszkolem integracyjnym. Dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności zapewniamy opiekę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb (terapia psychologiczna, logopedyczna, SI, itd.) dbając jednocześnie aby w pełni brały udział w życiu przedszkolnym.

 

Dążymy do kreatywnego i poznawczego rozwoju każdego dziecka, oferujemy duży wybór atrakcyjnych i twórczych zajęć.

 

Serdecznie zapraszamy!