Przedszkole My Little Planet

Lokalizacja:

Adres: Marywilska 65, Warszawa

Przedszkole My Little Planet

My Little Planet to niepubliczne przedszkole językowo-artystyczne oraz żłobek na warszawskiej Białołęce.

Rozwijamy twórczość i kreatywność dzieci. Pragniemy, aby odkrywały w sobie pomysłowość i odwagę w myśleniu i działaniu. Nasz artystyczny i językowy program uwzględnia indywidualne potrzeby każdego dziecka, zapewniając mu prawidłowy rozwój emocjonalny i społeczny. Nasze niepubliczne przedszkole i żłobek w Warszawie to idealne miejsce dla Twojego dziecka łączące zabawę i naukę w trosce o jego wszechstronny rozwój.

W swojej pracy integrujemy wiele tradycyjnych i nowatorskich metod edukacyjnych, opartych na wykorzystaniu w nauce ruchu i zabawy jako naturalnych aktywności dziecka. Zarówno nasze przedszkole, jak i żłobek łączą funkcje artystyczno-językowe, dzięki czemu nie tylko edukują, ale przede wszystkim bawią!

Dzieci mogą też od najmłodszych lat oswajać się z językiem angielskim i francuskim, uczestniczyć w zajęciach muzycnych, tanecznych, teatralnych, ruchowych i artystycznych.

  • Dbamy o bezpieczeństwo:

Nasz budynek został zaprojektowany oraz wybudowany zgodnie ze wszystkimi normami obowiązującymi niepubliczne przedszkola i żłobki. Wszystkie sale zabaw posiadają bezpośredni dostęp do łazienek, spełniamy wymogi SANEPID, straży pożarnej, a materiały zastosowane we wnętrzu przedszkola i żłobka oraz nasze zabawki posiadają niezbędne atesty. Każda z sal posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz bez konieczności pokonywania korytarza w razie ewakuacji. Szyby w naszych oknach są bezpieczne, a dostęp do budynku jest monitorowany w taki sposób, żeby uniemożliwić wejście na teren naszej placówki nieznajomym.

  • Opieka całodobowa:

Oferujemy wszystkim rodzicom naszych podopiecznych opiekę całodobową nad dzieckiem. Pociechy przyjmowane są o godzinie 18:00 i nocują na terenie przedszkola w towarzystwie opiekuna. Opieka nad maluchem obejmuje podanie kolacji jak również wieczorną toaletę. Konieczne jest dostarczenie piżamki, ulubionej maskotki lub podusi oraz poinformowanie o ewentualnych przyzwyczajeniach wieczornych dziecka w momencie rezerwacji noclegu.

  • Organizacja urodzin:

Organizujemy urodziny na terenie naszej placówki. Mogą być one tematyczne lub zorganizowane z motywem przewodnim. Zapewniamy świetną zabawę, profesjonalne animacje oraz poczęstunek. Zapraszamy do konsultacji z dyrekcją w sprawie ilości uczestników, daty oraz czasu trwania imprezy na podstawie których przygotujemy szczegółowy kosztorys imprezy w ciągu trzech dni od daty zgłoszenia.

  • Dodatkowe zajęcia:

Tańce - zajęcia taneczne z elementami rytmiki prowadzone przez Panią Joannę Szumkowską, tancerkę międzynarodowej S klasy współpracującą ze szkołą tańca Varsovia.
Fitnes - zajęcia sportowe prowadzone przez Panią Renatę Majkę, instruktorkę z klubu sportowego Jagiellonka. Zajęcia są współfinansowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.