Przedszkole nr 289 (Warszawa)

Przedszkole nr 289
zobacz więcej (5)
Adres:
Twarda 60a , Warszawa
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Opis obiektu

Przedszkole nr 289 w Warszawie rozpoczęło swoją działalność już w 1973 roku.

Siedziba placówki mieści się w wolnostojącym budynku, otoczonym pięknym ogrodem pełnym atrakcji. W przestronnych, jasnych salach dzieci znajdą u nas świetne warunki do zabawy i nauki.


Prowadzimy pięć grup naszych podopiecznych. W każdej grupie jest 25 dzieci, a opiekę nad nimi sprawują wykwalifikowane nauczycielki.

Zapewniamy rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego z naszych podopiecznych. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i rodziców. Chcąc ułatwić maluchom przedszkolny start, w drugiej połowie sierpnia realizujemy program adaptacyjny. Przyszłe przedszkolaki i ich rodzice mogą w tym czasie poznać nasze przedszkole.

Placówka jest czynna w godzinach 7.00 - 17.30.

www.przedszkole289.pl

Galeria

Program nauczania


Nasza placówka realizuje program pt."Zanim będę uczniem" autorek E.Tokarska, J.Kopała. W naszej pracy korzystamy też z rozmaitych nowatorskich metod edukacyjnych i wychowawczych, jak np. "Metoda dobrego startu" M. Bogdanowicz, "Pedagogika zabawy" KLANZY czy "Dziecięca matematyka" E. Gruszczyk-Kolczyńskiej.

 

Chętni mogą uczestniczyć w dodatkowych lekcjach angielskiego, zajęciach plastycznych, tanecznych, gimnastycznych. Wszystkie przedszkolaki objęte są opieką psychologa i logopedy.

Kolorowanki