Żłobek Baby Space Żoliborz (Warszawa)

Żłobek Baby Space Żoliborz
zobacz więcej (11)
Adres:
Krasińskiego 59/2, Warszawa
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • urodziny
  • animacje
  • warsztaty dla dzieci
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Baby Space w Warszawie to przytulne żłobki, zlokalizowane w dwóch miejscach:   Żoliborz, Włochy/Ursus.   Nasze podejście do Dzieci charakteryzuje się czułością i troskliwością. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Dziecka, urozmaicone zajęcia edukacyjno – rozwojowe dla dzieci w wieku od 6 m-cy do 4 lat . Wiemy jak istotna jest w dzisiejszym świecie znajomość języków – dlatego w naszych żłobkach, poprzez zabawę, dzieci będą poznawać język angielski.   Naszym głównym zadaniem, oprócz troskliwej opieki, jest stwarzanie przyjaznych warunków do rozwoju emocjonalnego i społecznego – umiejętności naszym zdaniem najważniejszych dla dzieci w obecnych czasach.   Żłobek Baby Space Żoliborz   BABY SPACE to kameralny żłobek dla dzieci w wieku od 0,6 do 4 lat, mieszczący się w nowym, pięknym budynku, w bardzo bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, w miejscu dogodnym komunikacyjnie i z miejscami do parkowania samochodów.   Żłobek mieści się w bardzo dobrze...

Galeria

Program nauczania

NASZE INSPIRACJE

 

W prowadzonych zajęciach będziemy wspierać się i inspirować programem dwujęzyczności wg metody Claire Selby, elementami Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, ideami pedagogiki Marii Montessori oraz, elementami metody E.E. Gordona.

 

ANGIELSKI POPRZEZ ZABAWĘ

 

Wczesny kontakt z językiem obcym w codziennych sytuacjach poprzez piosenki, zabawę, słuchanie jego melodii, ułatwia dziecku późniejszą naukę tego języka oraz każdego kolejnego.

 

ZAJĘCIA MUZYCZNE, RYTMIKA

 

Zajęcia umuzykalniające w oparciu o inspiracje metodą E.E. Gordona dla niemowląt i dzieci do lat 3 – polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

 

WSPÓLNE CZYTANIE BAJEK

 

Zachęcamy dzieci do kontaktu z książką tworząc ku temu odpowiednie warunki. Łatwy dostęp do książeczek, poduchy, miła zachęta do codziennego rytuału – kwadrans na ciekawą lekturę – poznajemy zwierzęta, otaczające nas przedmioty, starszaki „czytają” bajki.

 

ZABAWY LOGOPEDYCZNE I GIMNASTYKA

 

Dla starszych dzieci prowadzimy różnego rodzaju ćwiczenia usprawniające mowę, stanowią one formę zabawy a jednocześnie pracujemy nad przyszłą wymową. Przykładowo – dmuchanie w balonik jest nie tylko czynnością absorbującą aktywność oddechową płuc, ale także świetną zabawą dla dziecka.

 

ZAJĘCIA TEMATYCZNE I PLASTYCZNE

 

Każdy miesiąc przeznaczamy na inną tematykę tak by w sposób systematyczny przekazywać dzieciom wiedzę na temat kolorów, kształtów, poznawać otaczający świat. Malujemy, wyklejamy, rysujemy!

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

 

Dogoterapia – czyli bliskie spotkania dzieci z odpowiednio do tego przeszkolonym psem, pozwalają przełamać lęk przed psami pogłębiać kontakt z nim poprzez podchodzenia do psa, głaskanie go i przytulanie się, stymulować zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, ćwiczyć koncentrację uwagi – oraz dać wiele radości dziecku

Kolorowanki