Żłobek Gwiazdeczki

Żłobek Gwiazdeczki
Telefon:
501760013,   22781 29 03
Strona WWW:
www.gwiazdeczki.waw.pl

Lokalizacja:

Adres: Jerzego 38, Warszawa

Żłobek Gwiazdeczki

Żłobek GWIAZDECZKI zlokalizowany jest w praskiej dzielnicy Warszawy - w Rembertowie, miejscu otoczonym podmiejskimi lasami, okolicy spokojnej, bezpiecznej, przyjaznej dla dzieci.


Na dzieci czekają piękne, ozdobione bajowymi postaciami z dziecięcego świata sale, wyposażone w ładne, funkcjonalne i kolorowe meble i zabawki posiadające certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Podłogi wyłożone są ciepłymi panelami oraz miękkimi, bezpiecznymi i antyalergicznymi dywanami. Z sal dzieci mają dostęp do łazienki z brodzikiem, toaletami i umywalkami dostosowanymi do wzrostu dzieci.


Wokół  budynku rozciąga się duży, ogrodzony teren, na którym dzieci mogą pod czujnym okiem opiekunów  uczestniczyć w grach i zabawach. Na tym terenie wydzielony został płotkiem plac zabaw wyposażony w kolorowe, bezpieczne, certyfikowane zabawki ogrodowe, huśtawki, domki, karuzele, zjeżdżalnie, elementy wspinaczkowe, piaskownice. Maluszki mogą oddychać świeżym powietrzem, zarazem cieszyć się swobodą ruchu, rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć koordynację i sprawność.


Żłobek GWIAZDECZKI otwarte jest przez 12 miesięcy.

Pracujemy w godzinach 7.00-18.00.

W lipcu i sierpniu nie odbywają się zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą bawić się i odpoczywać  pod naszą opieką 7.30-17.00.