Żłobek Bajkowy Domek (Warszawa)

Adres:
F. Znanieckiego 16c/31, Warszawa
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa

Opis obiektu

Naszą misją jest RADOŚĆ i ROZWÓJ Waszych dzieci. Sposobem na ich osiągniecie są: indywidualne podejście do każdego dziecka. stały kontakt z rodzicami i DIALOG na temat potrzeb dziecka, stanu emocjonalnego i kondycji fizycznej oraz informacji na temat zachowania dziecka.   Zajęcia ogólnorozwojowe wymienione poniżej: Stymulacja raczkowania, chodzenia - poprzez ćwiczenia i zabawy ruchowe z elementami rehabilitacji. Stymulacja rozwoju mowy -poprzez zabawy dżwiękonaśladowcze i ćwiczenia ortofoniczne,logopedyczne, śpiewanie piosenek. Poznawanie nazw własnego ciała: tu mam rączki do klaskania a tu nogi do tupania, tu jest brzuszek do jedzenia a tu pupa do siedzenia to jestem JA to własnie JA. Ćwiczenia motoryki dużej - zabawy ruchowe, naśladowanie poruszania się zwierząt, turlanie piłki, rzut do celu. Ćwiczenia motoryki małej - rysowanie, malowanie, lepienie. Bajkoterapia słuchanie bajek, wierszyków. Muzykoterapia - słuchanie...

Galeria

Program nauczania

Nasze zajęcia:

 

- rytmika/gimnastyka

- bajkoczytanie

- język angielski

- zajęcia plastyczne

- zajęcia stymulujące rozwój mowy

-zajęcia taneczne

-elementy Integracji Sensorycznej


Rozwój

Mały człowiek rozwija się bardzo szybko, każdego dnia zdobywa nowe kompetencje, umiejętności, uczy się nowych rzeczy. Dzięki znajomości poszczególnych etapów rozwoju małego dziecka jesteśmy w stanie dopasować zabawy do każdego podopiecznego. Stymulujemy rozwój mowy, prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe aby utrwalały i usprawniały to co dziecko potrafi.

Chcemy aby nasze zabawy uczyły nowych umiejętności , pragniemy rozwinąć ten potencjał, który tkwi w każdym dziecku. Dzięki obecności w naszym żłobku Wasze pociechy będą bezpiecznie poznawać świat, nauczą się życia w grupie i zasad współpracy z innymi dziećmi.

Kolorowanki