Warszawa: gra miejska - Akademia Pana Kleksa

Warszawa: gra miejska - Akademia Pana Kleksa
Skomentuj

14 września na Błoniach PGE Narodowego w godzinach 12:30-15:30 odbędzie się gra miejska Akademia Pana Kleksa. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Tym razem Ambroży Kleks postanowił wpaść na piknik z okazji Narodowego Dnia Sportu, a każde dziecko wie, że gdzie jest Pan Kleks tam nie ma nudy! Podczas gry miejskiej – Turnieju o Złote Piegi – będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, wziąć udział w treningach i zawodach. Nie zabraknie również zwariowanych atrakcji wprost z Akademii Pana Kleksa, m.in. malowania piegów! Sprawdzimy, czy Pan Kleks miał rację mówiąc, że „piegi doskonale działają na rozum i chronią od kataru”.
 
Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

 

Zapisy na grę Akademia Pana Kleksa:

http://zapisyzwalcznude.pl/index.php?option=com_icagenda&view=list&Itemid=349

 

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę