Warszawa: gra miejska w stylu eko z Kapitanem Warszawa

Warszawa: gra miejska w stylu eko z Kapitanem Warszawa
Skomentuj

Zapraszamy na ratunkową grę miejską, która odbędzie się 24 sierpnia w Ognisku „Starówka” (ul. Stara 4) w godzinach 11:00-14:00. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Wróżki z Nibylandii - wraz z Dzwoneczkiem na czele - są odpowiedzialne za zmiany pór roku, dbają o zwierzęta i troszczą się o przyrodę. Od pewnego czasu magiczne wróżki są jednak bardzo zmartwione – ludzie zaniedbują Ziemię i zanieczyszczają środowisko. Zaczarowani mieszkańcy Nibylandii postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć dzielnych Strażników Przyrody, którzy pomogą chronić naszą Niebieską Planetę. Swoją pomoc zaoferował również niezawodny Kapitan Warszawa, który zorganizował grę miejską w celu wyłonienia najlepszych kandydatów do pełnienia funkcji Strażników. Nie zwlekajcie i dołączcie do zabawy, podczas której dowiecie się co robić, aby Ziemia była w dobrej kondycji i jak najdłużej służyła ludziom i zwierzętom.

 

Partnerami wydarzenia są: Gram.bo, Muzeum Świat Iluzji, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Fundacja Sto Pociech oraz Ognisko „Starówka”.


Fundatorem nagród - wciągających gier planszowych - jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.
Nagrody ufunduje również Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma.


Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę