Warszawa: instalacja sensoryczna z muzyką „MAMMOET” (Take Part in ART)

Warszawa: instalacja sensoryczna z muzyką „MAMMOET” (Take Part in ART)
Skomentuj

27 października 2019 r., w ramach Festiwalu Take Part in ART, w Starej Prochowni odbędzie się spektakl-instalacja sensoryczna w muzyką na żywo „MAMMOET”. Spotkania o godzinach: 10:00, 11:30 i 15:30.

| MAMMOET | Klankennest, Belgia
Instalacja sensoryczna z muzyką graną na żywo
Instalacja Mammoet zaprasza dzieci i maluchy do błogiego odpoczynku, patrzenia i sensorycznej zabawy w kinetycznej konstrukcji wypełnionej dźwiękiem, rytmem i materiałami dotykowymi. Zarówno  instalacja, zbudowana na różnych poziomach, jak i sam występ artystów, mają dostarczać specyficznych wrażeń dźwiękowych i kinetycznych. 

Małe dzieci słuchają całym ciałem i doświadczają dźwięku wszystkimi zmysłami. Mammoet ułatwia to wieloaspektowe doświadczenie - instalacja jest olbrzymim rezonatorem o różnych częstotliwościach dźwięku i umożliwia uczestnikom słuchanie nie tylko uszami. Ruchome ramiona instalacji oraz jej powolny, rytmiczny ruch wraz z akompaniamentem perkusjonaliów i serpentu, odzwierciedlają sposób, w jaki w wyobraźni twórców porusza się tytułowy Mammoet, czyli mamut.

Pomysł i wokal: Liesbeth Bodyn 
Scenografia: Jeroen Van Der Fraenen, Evelien Verhegge
Występują: Tine Allegaert (perkusja, trąbka, wokal), Myrte Vandeweerd (taniec, wokal) oraz Liesbeth Bodyn (wokal, perkusja). 
Czas trwania: 25 minut + 15 minut zabawy
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku od 4 miesięcy do 2 lat
Bilety: 45 zł

Program i szczegółowe informacje na festiwalowej stronie:

takepartinart.pl
Bilety dostępne w sprzedaży elektronicznej na:

takepartinart.pl/pl/kalendarz

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę