Warszawa: Konferencja „Uczę Maluchy” 2019

Warszawa: Konferencja „Uczę Maluchy” 2019
Skomentuj

Konferencja „Uczę Maluchy” to praktyczny festiwal pomysłów dla nauczycieli uczących dzieci w przedszkolach. Zapraszamy do Warszawy 28 września!

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

„Uczę Maluchy” to Konferencja dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, jak i nauczycieli języków obcych uczących w przedszkolu, organizowana co roku przez Edunation na Politechnice Warszawskiej. Ten praktyczny festiwal pomysłów dla nauczycieli najmłodszych odbędzie się w Warszawie 28 września 2019. Wydarzenie zostanie streamingowane przez Internet, co oznacza, że udział można wziąć z każdego miejsca na świecie. Wszystkie sesje konferencji zostaną też nagrane i udostępnione uczestnikom na 12 miesięcy.

Wśród prelegentów zobaczymy wiele czołowych postaci edukacji przedszkolnej: dr Marek Kaczmarzyk, Pani Monia (Monika Sobkowiak) czy Hanna Warchałowska to tylko niektóre z nazwisk, które zapewne warto zobaczyć tego dnia.

 

 

Pełen program i zapisy dostępne na stronie:

uczemaluchy.edunation.com.pl

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t