Warszawa: królewski piknik na Wilanowie

Warszawa: królewski piknik na Wilanowie
Skomentuj

Kapitan Warszawa zaprasza na królewski piknik rodzinny 16 czerwca w godzinach 11:00 - 16:00 na Plażę Wilanów. Na wszystkie piękne damy i szlachetnych rycerzy czekają wspaniałe atrakcje!

zkoła Rysunku SealArt poprowadzi kreatywne zajęcia z rysowania i zdradzi Wam tajniki grafiki komputerowej. The Teachers pokaże Wam jak zrobić wymarzoną koronę i imponujący miecz – wszystko to w wesołej atmosferze nauki języka angielskiego. Na stoisku Kliniki Leczenia Jąkania będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania dotyczące wad wymowy, pomalować buźki oraz stworzyć ogromne bańki mydlane! Ciekawą atrakcję przygotował Creative Club – budowanie królestwa na wspólnym serwerze Minecraft! Z kolei pod okiem ekspertów z Gekon Bio będziecie mogli spróbować produktów ekologicznych, wziąć udział w konkursie oraz dowiedzieć się co nieco o ekologii – w końcu jest to temat bliski wszystkim nowoczesnym księżniczkom i rycerzom! Wszystkich głodnych członków rodziny królewskiej i wojowników ich dzielnej armii zapraszamy do strefy foodtrucków.

 

Więcej informacji:

Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

 

 

Fundatorem nagród - wciągających gier planszowych - jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

 

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę