Warszawa: piknik na Bielanach z Kapitanem Warszawą

Warszawa: piknik na Bielanach z Kapitanem Warszawą
Skomentuj

Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawimy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15) w godzinach 11:00-15:00. Wstęp wolny.

20 lipca widzimy się w nowo otwartej galerii handlowej na Młocinach! Na uczestników pikników czekać będzie masa bezpłatnych atrakcji. Animatorzy z Fundacji Zwalcz Nudę przygotowali dla Was I Młocińską Wymianę Książek, zabawy na dmuchańcach, turniej planszówek i warsztaty z robienia badży z herbami superbohaterów. Ale Zebra zaprasza Was do zabawy w kosmicznym świecie komputerowej rzeczywistości oraz w mobilnym escape roomie. Szkoła rysunku Seal Art poprowadzi zajęcia artystyczne o bajkowej tematyce, a Matplaneta zaprasza Was na zajęcia matematyczne z magicznymi opowieściami w tle.  Za pomocą mazaków Strigor i Pilot Pintor będziecie mogli ozdobić porcelanę i tkaniny. Nie zapomnijcie również wpaść na siłownię Zdrofit, gdzie dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach z zumby.

 

 

 

Fundatorem pysznych nagród jest Cukiernia Grycan.


Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę