Warszawa: „Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip” w teatrze

Warszawa: „Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip” w teatrze
Skomentuj

12 grudnia 2019 r. o godz. 10:00 i 12:00 w Teatrze Kamienica odbędzie się spektakl „Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip”.

Prot i Filip przygotowują się na przyjście Świętego Mikołaja, rozmawiając o wymarzonych prezentach. Jednak nagle przypominają sobie, że przecież nie napisali do Mikołaja listów! Ten „mały” szczegół rozpęta istną lawinę zabawnych wydarzeń i zaskakujących spotkań.

 

Dużym walorem naszego spektaklu jest czynny udział dzieci w przedstawieniu. Wraz z głównymi bohaterami ubierają choinkę, pomagają w śpiewaniu kolęd i świątecznych piosenek. Spektakl poprzez różne formy teatralne, takie jak żywy aktor, teatr cieni, lalka, ma na celu w sposób lekki i przystępny zapoznać dzieci z tradycją świąt Bożego Narodzenia.

 

Reżyseria: Sebastian Skoczeń
Scenariusz: Aleksandra Utracka-Skoczeń
Scenografia projekt graficzny: Emilia Ćwiecznikowska
Muzyka: Renata Baszun
Występują: Sebastian Skoczeń i Jasiek Staszczyk
Zdjęcia: Przemek ChudkiewiczWięcej informacji: www.teatrkamienica.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo
Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się