Warszawa: Teatr Pacuś „Zimowa przygoda z Mikołajem”

Warszawa: Teatr Pacuś „Zimowa przygoda z Mikołajem”
Skomentuj

15 grudnia 2019 r. o godz. 11:00 w Domu Kultury Śródmieście odbędzie się spektakl w wykonaniu Teatru Pacuś „Zimowa przygoda z Mikołajem”.

„Zimowa przygoda z Mikołajem” to przedstawienie dla dzieci od 3 lat. Opowiada o Zuzi i Wojtku, którzy chcą zasłużyć na prezent swoim zachowaniem. Niestety, stają się ofiarą perypetii, w których uczestniczą postacie bajkowe, takie jak wilk , baba Jaga i diabełek. Wiele tu nieporozumień i dowcipów słownych oraz sytuacyjnych. Na szczęście Kubuś swoim rozsądkiem ratuje wszystkich z opresji i finalnie wszystko dobrze się kończy. Interakcja z publicznością dodaje kolorytu spektaklowi .

wyst.: Joanna Polak, Igor Polak

O warsztatach: Po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty z robienia ozdób świątecznych, przygotowane i poprowadzone przez Elżbietę Zdrodowską.

 

prowadzenie: Elżbieta Zdrodowska

 

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia na www.biletyna.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo
Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się