Warszawa: X Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

Warszawa: X Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych
Skomentuj

Już 11 października 2019 r. we Warszawie odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie  dyrektorów i właścicieli szkół oraz przedszkoli niepublicznych!

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Dlaczego warto wziąć udział:

 

  • Dowiesz się, jak prawidłowo ustalać wysokość wynagrodzenia dyrektora i wszystkich pracowników placówki niepublicznej w zależności od zakresu i wymiaru czasu pracy.
  • Poznasz szczególne przypadki w zakresie rozliczania dotacji, w tym postępowanie na drodze sądowej w postępowaniu o zapłatę dotacji krok po kroku.
  • Otrzymasz listę zadań dyrektora i niezbędnej dokumentacji związanej z nowym obowiązkiem organizacji oraz udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolach i szkołach niepublicznych.
  • Wyposażysz się w gotowe ścieżki postępowania w procedurze awansu zawodowego i wskazówki do prawidłowego uzasadniania oceny pracy.
  • Uzyskasz jednoznaczne interpretacje, jak kwalifikować i dokumentować wydatki w zgodzie z zapisami art. 35 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych.
  • Podczas całego kongresu czynne będą 3 stoliki eksperckie, przy których doświadczeni specjaliści z zakresu prawa oświatowego i prawa pracy będą udzielali indywidualnych porad oraz konsultacji.

 

Dowiedz się więcej:
www.kongresniepubliczne.pl

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t