„Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza” - spektakl i warsztaty w Warszawie

„Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza” - spektakl i warsztaty w Warszawie
Skomentuj

24 marca 2019 r. o godz. 11:00 w Domu Kultury Śródmieście odbędzie się spektakl i warsztaty pt. „Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza”.

Spektakl jest oparty na wierszach Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Dzieci będą miały okazję poznać mieszkańców Afryki, udać się w podróż nad morze oraz nauczyć piosenki prawdziwego wilka morskiego.

Spektakl przybliża małemu widzowi otaczający świat w sposób dowcipny i niebanalny. Bogaty zestaw rekwizytów i nieszablonowe ich wykorzystanie pozwala ciągle zaskakiwać widza. Wykorzystanie motywów muzycznych: kołysanki, opery, muzyki etnicznej, filmowej czy odgłosów przyrody, podkreśla zmieniającą się poetykę przedstawienia.

Spektakl dla dzieci od 3 lat

 

Reżyseria: Marek Stawarz

Scenariusz: Adam Wacławiak, Marek Stawarz

Scenografia: Karolina Stawarz


Występują: Artur Bocheński, Michał Wiewióra

 

 

O warsztacie: Na tym warsztacie dzieci zamienią się w prawdziwych podróżników. Będą też musiały wykonać swoje własne paszporty ze zdjęciem i cechami szczególnymi. Potem pozostaje tylko już ruszać w świat!

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia na www.biletyna.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę