Wielkanocne warsztaty naukowe dla dzieci w Poznaniu

Wielkanocne warsztaty naukowe dla dzieci w Poznaniu
Skomentuj

Zapraszamy do wspólnej, wielkanocnej zabawy w naszym laboratorium. Czekają na was warsztaty, które zaciekawią każdego małego inżyniera! Niesamowite eksperymenty, konstruowanie i zabawa robotami to nie wszystko! Specjalnie z myślą o fanach Minecrafta przygotowano warsztaty Minecraft w tematyce wielkanocnej.

Tematyka warsztatów:

 

9 kwietnia (Wielki Czwartek) – Eksperymenty – Glutologia- Laboratorium Slime (7-13 lat) -  Z okazji świąt przygotowaliśmy niezwykłe eksperymenty z jajkami. Jaką jajecznicę najbardziej upodobali sobie chemicy? Jak zrobić jajowego slima? Na te oraz inne pytania odpowiedzą uczestnicy warsztatów. Zbadajmy, jakie tajemnice kryje przed nami jajko!

 

10 kwietnia (Wielki Piątek) – Minecraft – Wielkanocny Labirynt (8-15 lat) - W świecie Minecraft stwórz własną grę do której zaprosisz przyjaciół. Z pomocą agenta zbuduj własny, kolorowy labirynt. Wraz z innymi uczestnikami znajdźcie świąteczne jajko. Wygra ten kto będzie najszybszy!

 

14 kwietnia (wtorek)– Robotyka Lego Mindstorms – Wielkanocne zwierzaki (7-13 lat) - Pasjonatów robotyki zapraszamy na warsztaty w wielkanocnym klimacie. Zbudujemy wielkanocne zwierzaki, m.in. wyścigowe robo-zające oraz kroczące robo-kurczaki.

 

Zapraszamy również na warsztaty wiosenne w czasie Egzaminów ósmoklasisty (21, 22, 23 kwietnia 2020 r.)

 

Organizatorzy zapewniają:

zajęcia w godzinach 9.00-16.00

opiekę nad dziećmi w godz. 8:00-17:00

pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek)

opiekę wykwalifikowanych instruktorów

 

Cena: 140 zł

 

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie.

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Poznaniu

Przedszkole Wszystkie Skarby Mamy

Przedszkole Wszystkie...

Nasze Przedszkole to wyjątkowe miejsce, w którym Dziecko w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze spędzi wesoło czas, bawiąc się i jednocześnie zdobywając wiedzę o
Klub Malucha Fikamy bez MAMY!

Klub Malucha Fikamy bez MAMY!

Klub Malucha Fikamy bez MAMY! funkcjonuje w systemie dwóch zmian:1 zmiana: 7.30-12.30 2 zmiana: 12.30-17.30Cena: 900zł za pobyt do 5 godzin dzienniePobyt na ob