Wielki debiut Fashion for Kids już w czerwcu 2018 w Targach Kielce!

Wielki debiut Fashion for Kids już w czerwcu 2018 w Targach Kielce!
Drukuj Skomentuj

Drugi pod względem wielkości ośrodek targowy w Europie Środkowo - Wschodniej organizuje nową wystawę dedykowaną sektorowi tekstylnemu. Pierwsza edycja Fashion for Kids zaplanowana jest od 28 do 29 czerwca 2018 roku.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Premierowa wystawa w kalendarzu Targów Kielce będzie miała charakter kontraktacyjny. Stworzona została z potrzeby przedsiębiorców i ma być dodatkową biznesową przestrzenią dla rozwijającej się branży odzieżowej. Dedykowana jest dla właścicieli odzieżowych sklepów dziecięcych (stacjonarnych i internetowych), kupców, hurtowników, przedstawicieli salonów sprzedaży, projektantów i designerów.

 

Podczas wydarzenia firmy prezentować będą swoje kolekcje na kolejny sezon. W ramach targów nie zabraknie spotkań merytorycznych. W programie imprezy zaplanowano konferencje z udziałem najważniejszych branżowych ekspertów. Biorący w nich udział dowiedzą się, m.in. w  jaki sposób wejść na rynek odzieży dziecięcej w Rosji, jak planować działania marketingowe produktów, czym jest efektowny visual merchandising dla witryny sklepowej i jak planować zakup towaru na potrzeby swojej działalności.

 

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi targów ->> FILM

 

Premierowa wystawa organizowana w jednym z dwóch największych ośrodków targowych w Europie Środkowo - Wschodniej poświęcona jest szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych. W Targach Kielce prezentowane będą kolekcje ubranek dla dzieci w różnym wieku: od noworodka po nastolatka. Nie zabraknie nakryć głowy, stroi kąpielowych, designerskich rozwiązań, czy odzieży okazjonalnej - ubranek karnawałowych i szkolnych mundurków.

 

Oprócz konfekcji, prezentowane będzie także obuwie i akcesoria, w tym ozdoby do włosów, torebki, plecaki i biżuteria. Co więcej, na stoiskach wystawców pokazywane będą przeróżne wyroby włókiennicze: od kocyków, poduszek, przez otulacze, aż po pościele w najmodniejsze wzory.

 

Więcej informacji na stronie: www.targikielce.pl

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi