Wilk i Zając chłodzą się w Domu Kultury - warsztaty z Kapitanem Warszawą

Wilk i Zając chłodzą się w Domu Kultury - warsztaty z Kapitanem Warszawą
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu „Wilk i zając”! Bawimy się 2 sierpnia w DK Rembertów (Aleja Komandosów 8) w godzinach 11:00-15:00. Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

 

Nie tylko Was zmęczyły ostatnie upały. Wilka i zająca wymęczyły jeszcze bardziej, gdyż wilk ciągle goni zająca, a zając przed nim ucieka i tak na okrągło. Nasi bohaterowie potrzebują ochłody. Dlatego podczas warsztatów wykonamy balonową piłeczkę o właściwościach chłodzących. W tym celu użyjemy rozmaitych cekinów, żelatyny oraz wody, bez której życie na Ziemi byłoby niemożliwe! Z warsztatów wyjdziecie z własną piłeczką, bogatsi o wiedzę jak oszczędzać wodę, aby nigdy nam jej nie zabrakło.

 

 

 

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi