Akademia Dziecięca Promyk

Akademia Dziecięca Promyk
Telefon:
602241179
Ocena:
5
Strona WWW:
www.akademiapromyk.pl

Lokalizacja:

Adres: Mazowiecka 17, Wołomin

Akademia Dziecięca Promyk

Akademia dziecięca Promyk mieści się Wołominie przy ul. Mazowieckiej 17 w okolicy dalekiej od dużego ruchu ulicznego i zanieczyszczeń.


Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko w naszym przedszkolu, w pogodnej, serdecznej atmosferze czuło się bezpiecznie, radośnie spędzało czas, rozwijało swoje zdolności i zainteresowania, zdobywało nowe umiejętności.


Praca z dziećmi w naszym przedszkolu inspirowana jest edukacją daltońską, czyli pracą indywidualną, co umożliwia dostosowanie tempa pracy do rzeczywistych możliwości dziecka.

 

W przedszkolu "Promyk" zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, prowadząc działania dydaktyczne, opiekuńcze oraz wychowawcze. Nasi nauczyciele są nie tylko doskonale przygotowani od strony merytorycznej, ale mają przede wszystkim otwarte umysły i serca, a praca z dziećmi jest ich życiową pasją.


Wszystkie pomieszczenia przedszkola są nowoczesne, kolorowe, funkcjonalne i odpowiednio wyposażone. Przedszkole posiada duży ogród, który zapewne pozostanie w pamięci przedszkolaków jako wspomnienie jednego z najprzyjemniejszych miejsc do zabaw w ich życiu.