Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław
Telefon:
71771 15 11
Strona WWW:
www.aquapark.wroc.pl

Lokalizacja:

Adres: Borowska 99, Wrocław

Aquapark Wrocław

Aquapark we Wrocławiu to idealne miejsce na wypoczynek i rekreację dla całej rodziny. Na dużych i małych czeka moc atrakcji: liczne baseny o zróżnicowanej głębokości i temperaturze, wyzwalające adrenalinę zjeżdżalnie, jacuzzi, leniwą rzekę i sztuczną falę. W kompleksie mieści się także saunarium, basen sportowy, klub fitness wraz z siłownią. Obiekt czynny jest przez 7 dni w tygodniu.

 

Nasza wizja

 

Wizją Spółki Aquapark Wrocław, będącej niekwestionowanym liderem rynku rozrywki, sportu i rekreacji w Polsce, jest stać się liderem tego segmentu usług w całej Europie. Pragniemy nadal nieustannie rozbudowywać się, dodając kolejne atrakcje a także rozwijać ofertę, tak by nie tylko utrzymać najwyższy standard naszych usług, lecz także konsekwentnie tworzyć dla naszych gości obiekt unikalny na tle innych tego typu placówek w skali europejskiej.

 

Atrakcje dla dzieci i młodzieżyW sercu Aquaparku czeka na Was 8 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności, leniwa rzeka, basen pływacki, 4 jacuzzi, strefa zabaw dla dzieci, basen pływacki, baseny zewnętrzne połączone z rozległym ogrodem, a także liczne punkty restauracyjne.

 

Ponadto dla dzieci organizujemy:

 

  • Szkoła pływania
  • Weekendowe animacje
  • Imprezy urodzinowe