Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Wrocław (Wrocław)

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Wrocław
zobacz więcej (9)

Udogodnienia

  • język angielski
  • psycholog
  • urodziny
  • animacje
  • indywidualna opieka nad dziećmi
  • warsztaty dla dzieci
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. we Wrocławiu to nowoczesna placówka edukacyjna, w której szczególny nacisk kładzie się na indywidualizację pracy z dziećmi (metoda key person – key groups). Edukujemy dzieci w wieku już od 12 miesiąca życia, aż do podjęcia nauki w szkole.     Lokalizacja   Przedszkole i Żłobek KIDS&Co. mieszczą się w biurowcu SAGITTARIUS BUSINESS HOUSE. Jest to świetna lokalizacji szczególnie dla osób przyjeżdżających do pracy pociągiem lub korzystających z autobusu - tuż obok znajduje się Dworzec Główny oraz Dworzec Autobusowy. Przy biurowcu jest również przystanek tramwajowy. Przed wejściem do przedszkola i żłobka znajduje się parking, z którego mogą korzystać rodzice przyprowadzający dzieci. Dzieci korzystają z placu zabaw, który przylega do budynku. W okresie letnim jest on zacieniony co sprzyja częstym zabawom na świeżym powietrzu.   Kadra   Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, lektorów jęz. ang., native...

Galeria

Program nauczania

 

Jakość KIDS&Co.

 

·        Naturalna dwujęzyczność


Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.

 

·        Kompetencje społeczne


Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.

 

·        Edukacja przyszłości


Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.

 

·        Świadome żywienie


Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.

 

 

 Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy nauczanie dwujęzyczne. Od 14 lat systematycznie budujemy autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych. Wyposażamy dzieci w umiejętności z zakresu nauk doświadczalnych, kodowania, robotyki oraz uczymym jak w twórczy sposób wykorzystywać najnowsze technologie. W tym celu nawiązujemy współpracę z wiodącymi firmami technologicznymi, a w naszych placówkach korzystamy z najnowocześniejszych pomocy naukowych i urządzeń multimedialnych. Dzieci poznają otaczający je świat w dwóch językach, gdyż poza nauczycielem polskojęzycznym, nauczyciel angielskojęzyczny towarzyszy im przez cały czas pobytu w przedszkolu. Język obcy służy dzieciom do porozumiewania się i jednocześnie jest narzędziem do poznawania świata i przyswajania wiedzy o nim. Dzieci uczone tą metodą osiągają do 11. roku życia dwujęzyczność niemal identyczną z poziomem kompetencji językowej native speakerów. Warunkiem jest rozpoczęcie nauki najpóźniej w wieku 4 lat.

 

Nasi Partnerzy w edukacji anglojęzycznej:

-LEONARDO SCHOOL

-MOTHER GOOSE TIME POLSKA

-FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI

-EDU PLANET

 


 

Kolorowanki