Przedszkole Mały Twórca (Wrocław)

Przedszkole Mały Twórca
zobacz więcej (6)
Adres:
Chojnowska 4, Wrocław
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • taniec nowoczesny
  • basen
  • zajęcia teatralne

Cennik

Grupa mieszana od 1250 PLN

Opis obiektu

Przedszkole Niepubliczne „Mały Twórca” rozpoczęło swoją działalność 1 września 2000r. jako placówka oświatowo-wychowawcza.

 

Siedziba przedszkola mieści się w wolnostojącym budynku (1-pietrowym) oddalonym od ruchu ulicznego. Placówka otoczona jest dużym, zabezpieczonym, ogrodem, wyposażonym w piaskownice oraz nowy drewniany sprzęt ogrodowy.

 

Liczebność każdej grupy wynosi od 18 do 20 dzieci.  Każda z grup przedszkolnych posiada własną, przestronną salę dydaktyczną wraz z sanitariatami. Sale wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt meblowy zgodny z normami unijnymi, pomoce i materiały dydaktyczne, księgozbiory, zabawki dostosowane odpowiednio do poszczególnych grup wiekowych.

 

Dysponujemy także salą gimnastyczno-terapeutyczną, pracownią komputerową wyposażoną w 10 stanowisk, wydzielonymi szatniami, zapleczem kuchennym i jadalnią.

 

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 18.00.

www.malytworca.pl

Galeria

Program nauczania

Placówka realizuje programy:

„Świat trzylatka” – wydawnictwo Juka

„Świat czterolatka” – wydawnictwo Juka

„Nasze przedszkole” – wydawnictwo MAC Edukacja

 

Realizujemy podstawę programowa wychowania przedszkolnego poprzez efektywne nauczanie, stosowanie nowatorskich metod, w celu uzyskania wysokiej gotowości szkolnej w oparciu o diagnozowanie umiejętności dziecka, a w szczególności realizację rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego, w określonych obszarach rozwojowych w oparciu o wybrane programy wychowania przedszkolnego dopuszczone do realizacji przez MEN:

Wydawnictwo „WSiP” – „Od przedszkolaka do pierwszaka – Tropiciele”;

Wydawnictwo Didasko – „Poznaję świat, bo mam 6 lat”

 

Kolorowanki