Publiczne Przedszkole Marchewkowe Pole (Wrocław)

Adres:
Rezedowa 80, Wrocław
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • rytmika
  • urodziny
  • indywidualna opieka nad dziećmi
  • warsztaty dla dzieci
  • warsztaty dla rodziców

Opis obiektu

Jest to miejsce gdzie każdy poczuje się zrozumiany, bezpieczny i szczęśliwy. Nasi pedagodzy dbają o to by dzieci bawiły się i rozwijały w kreatywny i atrakcyjny dla nich sposób. Wierzymy, że każde dziecko posiada wyjątkowe, indywidualne zdolności, które pragniemy w nich dostrzegać i rozwijać. U nas dzieci, poprzez zabawę, w naturalny sposób rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie, społecznie i ruchowo.     Jesteśmy placówką publiczną – dofinansowanie będzie takie samo jak w innych przedszkolach publicznych prowadzonych przez Miasto Wrocław, czyli:       pobyt dziecka do 5 godzin jest bezpłatny     za każdą kolejną godzinę rodzic płaci 1zł/godzinę     dodatkowo płatne jest wyżywienie dziecka (ok 14zł-15zł/dzień)     zajęcia bezpłatne: język angielski   Dlaczego warto wybrać właśnie nasze przedszkole?       stawiamy na budowanie relacji, zamiast stosować kary i nagrody     nasza kadra jest wykwalifikowana i aktywnie bierze...

Galeria

Program nauczania

 

Nasz program dydaktyczny


Przedszkole Marchewkowe Pole jest przedszkolem publicznym i i realizuje wytyczne Ministra Edukacji Narodowej w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego.


Nasze metody wychowawczo-dydaktyczne bazują na różnorodnych metodach, również autorskich. Naszym priorytetem jest pomoc dziecku w rozwoju kreatywności, wrażliwości oraz odkrywaniu pasji. Nasza kadra indywidualnie podchodzi do każdego młodego człowieka, pomagając mu w kreowaniu osobowości.


Nasze przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych.


Zajęcia bezpłatne:


Angielski

Rytmika

Logopedia

Zajęcia płatne:

Karate

Joga

Taniec

Kolorowanki