Przedszkole Publiczne Pirackie Skarby (Wrocław)

Przedszkole Publiczne Pirackie Skarby
zobacz więcej (4)
Adres:
Przemkowska 4, Wrocław
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • rytmika
  • catering na imprezy
  • imprezy tematyczne
  • parking
  • własny ogród

Cennik

Grupa 3-latków od 1 PLN
Grupa 4-latków od 1 PLN

Opis obiektu

Przedszkole Pirackie Skarby to przytulne miejsce dla Twojego Dziecka. Oferujemy przyjazne, zbliżone do domowych, warunki do rozwoju emocjonalnego i społecznego naszych podopiecznych. Każde dziecko jest dla nas jednakowo ważne i kochane.

Przedszkole Pirackie Skarby jest miejscem, gdzie każde dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo. Mieści się w nowoczesnym budynku, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasza placówka usytuowana jest w centrum miasta, a jej niewątpliwym atutem jest wygodny dojazd środkami komunikacji zbiorowej, przestronny parking.  Dzieci mają do dyspozycji jasne, przestronne sale dydaktyczne, plac zabaw, werandę, różnorodne pomoce i zabawki edukacyjne, a także nowocześnie wyposażoną salę integracji sensorycznej oraz gabinet logopedy. Nasz zespół to opiekunowie pełni pasji i zaangażowania. W oparciu o współpracę z rodzicami dbają o miłą i ciepłą atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Poprzez szereg zajęć dodatkowych wspomagamy indywidualny rozwój naszych podopiecznych, uwzględniając potrzeby i możliwości każdego z nich, podwyższając ich poczucie własnej wartości i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Pirackie Skarby są czynne od godziny 7.00 do 17.00, dzięki...

Galeria

Program nauczania

Nasz zespół to opiekunowie pełni pasji i zaangażowania. W oparciu o współpracę z rodzicami dbają o miłą i ciepłą atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Poprzez szereg zajęć dodatkowych wspomagamy indywidualny rozwój naszych podopiecznych, uwzględniając potrzeby i możliwości każdego z nich, podwyższając ich poczucie własnej wartości i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

Kolorowanki