Wrocław: Mamaville Targi vol.8

Wrocław: Mamaville Targi vol.8
Skomentuj

Zapraszamy na Targi Mamaville do Wrocławia 7 kwietnia 2019 r. na Stadion Wrocław, al. Śląska 1.  Wstęp wolny w godzinach 10:00 - 17:00.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.


Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

Mamaville Targi Wrocław vol.8
Niedziela // 7 kwietnia // Stadion Wrocław al. Sląska 1
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00


Link do wydarzenia na FB:
https://web.facebook.com/events/611290682660510

 

 

Więcej informacji:
Targi Mamaville 2019 - już wkrótce wiosenna edycja!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia we Wrocławiu

Przedszkola we Wrocławiu

Przedszkole Wesołe Nutki

Przedszkole Wesołe Nutki

Przedszkole Niepubliczne Językowo-Muzyczne "Wesołe Nutki" posiada ponad 14 lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Zapewniamy profesjonalną opiekę i edu
Przedszkole Mały Twórca

Przedszkole Mały Twórca

Przedszkole Niepubliczne „Mały Twórca” rozpoczęło swoją działalność 1 września 2000r. jako placówka oświatowo-wychowawcza. Siedziba przedszkola mieści się w wo