Wrocław: Targi Mamaville - Jesień 2023

Wrocław: Targi Mamaville - Jesień 2023
Skomentuj

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają wszystkich entuzjastów rodzicielstwa i rodzin z dziećmi na jesienną edycję swoich targów. Wydarzenie odbędzie się w kilku miastach Polski, oferując bogaty program zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Mamaville to największe targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi w Polsce. Przyciągają one wielu wystawców, którzy zaprezentują swoje unikalne kolekcje stworzone specjalnie na te targi. W trakcie wydarzenia odbędą się wykłady dla rodziców, skoncentrowane na różnorodnych aspektach rodzicielstwa. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci w fantastycznej strefie Atrakcji obejmujących kreatywne zajęcia i gry, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się klockami, korzystać z animacji i cieszyć się różnorodnymi kreatywnymi rozrywkami.


Dla chwili odpoczynku i relaksu przewidziano Strefę Chillout, specjalnie stworzoną dla mam z dziećmi

Nie zapomniano również o barwnej i inspirującej Strefie Zakupów, w której swoje stoiska zaprezentują znane marki, głównie polscy producenci. Wśród dostępnych produktów znajdą się ubrania, zabawki, wózki, foteliki, akcesoria i dodatki do wnętrz. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą wydawców książek oraz skorzystać z różnorodnych usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, począwszy od niemowlaków aż po starszaków.


Targi Mamaville to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość skorzystania z wielu premierowych produktów i promocji. To idealne miejsce, aby spędzić fantastyczny czas w gronie rodzinnym.


Warto zaznaczyć, że wejście na targi Mamaville jest bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, z wyjątkiem edycji we Wrocławiu. Wraz z Targami Rzeczy Ładnych, organizatorzy przygotowali dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 30 września - 1 października 2023, gdzie obowiązywać będzie opłata. Wstęp na Targi jest płatny dla osób dorosłych - w przedsprzedaży 10 zł i na miejscu w kasie 15 zł.
Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny.


Więcej szczegółów na temat targów Mamaville można znaleźć na stronie internetowej: https://targi.mamaville.pl/


Serdecznie zapraszamy do udziału w Jesiennej edycji Targów Mamaville!

https://www.facebook.com/events/1723323778104860

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia we Wrocławiu

Przedszkola we Wrocławiu

Przedszkole Wesołe Nutki

Przedszkole Wesołe Nutki

Przedszkole Niepubliczne Językowo-Muzyczne "Wesołe Nutki" posiada ponad 14 lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Zapewniamy profesjonalną opiekę i edu
Przedszkole Mały Twórca

Przedszkole Mały Twórca

Przedszkole Niepubliczne „Mały Twórca” rozpoczęło swoją działalność 1 września 2000r. jako placówka oświatowo-wychowawcza. Siedziba przedszkola mieści się w wo