Przedszkole i Żłobek Lenkowo

Przedszkole i Żłobek Lenkowo
Telefon:
533544553
Strona WWW:
www.lenkowobaby.pl

Lokalizacja:

Adres: Spacerowa 8, Wrząsowice

Przedszkole i Żłobek Lenkowo

Niepubliczny Żłobek LENKOWO baby


Robimy wszystko, by nasz Żłobek był drugim domem dla naszych Podopiecznych, by czuli się bezpiecznie, otoczeni troską i fachową opieką- po prostu szczęśliwi.

Dzieci w Żłobku podzielone są na grupy według kryterium wieku. Zapewniamy najmniejszym Dzieciom atrakcje w dawce proporcjonalnej do wieku- tak, aby  wychodziły ze Żłobka uśmiechnięte i wypoczęte, po dniu pełnym zabaw.

Bezpośrednio przy Żłobku znajduje się taras, duży ogród i nowoczesny plac zabaw- wszystko to za ogrodzonym terenem, z dala od miejskiego zgiełku.

 

Polsko- Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO


Przedszkole stworzone z myślą o Dzieciach i dla Dzieci. LENKOWO  to miejsce dla Dzieci niebanalnych, aktywnych, lubiących łączyć dobrą zabawę z nauką.

W LENKOWIE w ramach czesnego Dzieci mają zajęcia z polskim lektorem języka angielskiego, native speakerem, uczestniczą w zajęciach z rytmiki i gimnastyki kompensacyjno- ruchowej oraz biorą udział w różnego rodzaju warsztatach tematycznych.

Przedszkole posiada dwa place zabaw oraz boisko.

 

Obydwie nasze placówki cechuje:

- Dbałość o najistotniejszą kwestię, jaką bez wątpienia jest żywienie Dzieci. Nie ryzykujemy przekazywania tak ważnego zadania zewnętrznym, nieznanym firmom. Posiłkami w Przedszkolu i Żłobku zajmuje się wykwalifikowana i sprawdzona kadra. Mają Państwo pewność, że Wasze Dziecko otrzyma zdrowe, świeże i zbilansowane posiłki przygotowane z sercem.

- Bezpieczeństwo- zarówno do Żłobka, jak i do Przedszkola mogą wejść jedynie osoby znające kody do drzwi wejściowych i bramek. Teren wokół placówek jest monitorowany, tak samo jak i sale, na których bawią się Dzieci.

- Szanujemy wizerunek naszych Podopiecznych- na naszych portalach społecznościowych próżno szukać zdjęć Dzieci. Można je obejrzeć po zalogowaniu się do galerii zdjęć dostępnej na naszych stronach internetowych.

- Bliskość- dzieli nas tylko przejście przez ulicę :)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu:

 

Niepubliczny Żłobek LENKOWO baby


ul. Kraśnik 114, Wrząsowice

www.lenkowobaby.pl

biuro@lenkowobaby.pl

+48 533 544 553

 

Polsko- Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO


ul. Spacerowa 10, Wrząsowice

www.lenkowo.pl

dyrekcja@lenkowo.pl

+48 512 075 078