Wygraj matę edukacyjną Dwinguler dla swojego dziecka!

Wygraj matę edukacyjną Dwinguler dla swojego dziecka!
Drukuj Skomentuj

Ogłaszamy koniec konkursu "Wygraj matę edukacyjną Dwinguler dla swojego dziecka!". Dziękujemy wszystkim za nadesłanie zgłoszeń. Wyniki poznacie już jutro!

Maty edukacyjne zyskują coraz większą popularność – są kolorowe, miękkie i przyjazne dla dzieci. Maluchy mogą zarówno wygodnie bawić się na nich, jak i odpoczywać. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko mogło cieszyć się jednym z najlepszych produktów na rynku, weź udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać ekomatę Dwinguler!

 

Dwinguler to mata edukacyjna dla dzieci, która nie tylko umila zabawę, ale także zaprasza do nauki alfabetu, cyferek oraz języków obcych. Zachęcają do tego bajecznie kolorowe obrazki i umieszczone na nich sympatyczne zwierzątka. Teraz jedna z trzech ekomat Dwinguler może znaleźć się także w Twoim domu – wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie! Nagrody ufundował ich producent, firma Youngsan Handels.

Aby wygrać jedną z mat, wystarczy że:

  • Wykonasz zdjęcie dziecka podczas zabawy oraz poprosisz je, by w formie rysunku zinterpretowało hasło: „Zabawa z ekomatami Dwinguler to fajna sprawa”. Rysunki prosimy zeskanować lub sfotografować.
  • Zapisane w formacie JPEG zdjęcia lub skany wyślesz na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl, w tytule maila wpisując „Ekomata fajna sprawa”.


Każde zgłoszenie powinno zwierać:

  • jedno zdjęcie/skan wykonanej pracy rysunkowej,
  • jedno zdjęcie dziecka podczas zabawy,
  • dane uczestnika: imię i nazwisko rodzica, adres, telefon oraz imię i nazwisko oraz wiek dziecka, które wykonało pracę.


Konkurs trwa od 30 maja 2014 r. do 23 czerwca 2014 r., do godziny 12:00.

Nagrody w konkursie:
I miejsce – duża mata Dwinguler o wartości 199 € (ok. 800 PLN)
II miejsce – średnia mata Dwinguler o wartości 159 € (ok. 650 PLN)
III miejsce – mała mata Dwinguler o wartości 129 € (ok. 530 PLN)

Nagrody otrzymają trzy osoby, których zgłoszenia (zdjęcie oraz praca rysunkowa dziecka) zostaną uznane przez komisję konkursową za najciekawsze i najbardziej oryginalne!

Szczegóły konkursu: Regulamin

Producentem ekologicznych mat edukacyjnych Dwinguler jest firma Youngsan Handels. Celem firmy jest stworzenie bezpiecznego domu dla niemowląt i małych dzieci. W tym celu powstały nietoksyczne dziecięce maty do zabawy Dwinguler, gwarantujące jakość i trwałość oraz spełniające najwyższe standardy. Kolorowe wzory i wesołe postacie widoczne na matach są towarzyszami zabawy i nauki, a także ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Przekonajcie się o tym na własne oczy, odwiedzając stronę internetową Dwinguler: dwinguler-europe.com

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (1)

Tagi