Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”
Drukuj Skomentuj

Kukiełki ze sztućców, zwierzątka z recyklingu, otulacz ze skarpetki... Wasza wyobraźnia nie zna granic! Okazuje się, że można bawić się niemal każdym przedmiotem codziennego użytku. W pracach pojawiły się rolki papierowe, gąbki, kostki lodu, naczynia, a nawet łyżka do butów - wszystko kreatywnie wykorzystane do zabawy. Spośród tego ogromu pomysłów trudno było wybrać tylko pięć prac. Gratulujemy więc wszystkim uczestnikom - a poniżej podajemy wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”.

Laureaci konkursu:

 

  1. Antosia, lat 5, otrzymuje tablicę manipulacyjną Woobiboard MINI + bucik do nauki wiązania + układankę ZEGAR + książkę “Sam w domu”
  2. Łukasz, lat 6, otrzymuje układankę ALFABET + książkę “Sam w domu”
  3. Marcel, lat 6, otrzymuje układankę ZEGAR + książkę “Sam w domu”
  4. Hania, lat 3, otrzymuje książkę “Sam w domu”
  5. Jagoda, lat 4, otrzymuje książkę “Sam w domu”

Sponsorzy nagród:

 

 

Woobiboo to polska marka, która tworzenie kreatywnych zabawek opanowała do perfekcji! Produkty Woobiboo są wykonane przede wszystkim z drewna i elementów o przemyślanych kształtach, kolorach i fakturach, które nie tylko są atrakcyjne dla dzieci, ale również kształtują ich zmysły i pięknie się prezentują.

 

 

Wydawnictwo Zakamarki oferuje książki, które wyróżniają się wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Książka “Sam w domu” autorstwa Lotty Olsson przedstawia ważne dla dzieci tematy związane z poczuciem osamotnienia i tęsknotą, ale też mówi o tym, jak kreatywnie poradzić sobie ze swoimi problemami. Dowcipny tekst zestawiony jest z przepięknymi, szczegółowymi ilustracjami autorstwa Marii Nilsson Thore.

 

Zwycięskie prace:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi