Wyprawka online - alternatywa dla sklepów stacjonarnych

Wyprawka online - alternatywa dla sklepów stacjonarnych
Drukuj Skomentuj

Koniec wakacji to ostatni moment na skompletowanie wyprawki przedszkolnej dla dzieci. Chcecie uniknąć długiego stania w kolejkach w sklepach stacjonarnych? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będą zakupy online. Dzięki nim szybko kupicie wszystkie potrzebne rzeczy, które posłużą Waszym maluchom przez kolejne 10 miesięcy.

Dostępność produktów

 

Chyba każde dziecko marzy o tym, aby zeszyty lub piórniki zdobiły ulubione postacie z bajek. W sklepach stacjonarnych popularne motywy nie tylko szybko znikają z półek, ale jeszcze trzeba za nie sporo zapłacić. Jeśli zaś zakupimy je przez internet - będziemy mogli wybrać dowolną ilość potrzebnych artykułów. Zamawiając co najmniej kilkanaście sztuk różnych przyborów, wydamy o wiele mniej niż w zwykłym sklepie, a dodatkowo - zostaną one dostarczone przez taniego kuriera.

 

Z racji tego, iż sklepy stacjonarne często wykorzystują model sprzedażowy drop shipping, dostępność towaru jest dużo wyższa. Na czym polega drop shipping? To nic innego jak przeniesienie wysyłki produktu ze sklepu na hurtownię, dzięki czemu sklep zbiera zamówienia, natomiast wysyłki zamówionych przyborów dokonuje hurtownik.

 

Szybka dostawa

 

Zwykle zakupienie wszystkich niezbędnych artykułów zajmuje opiekunom kilka dni. W internecie transakcja potrwa co najwyżej kilka godzin, a nawet szybciej. Zamówiona przez nas paczka przyjdzie do nas w ciągu maksymalnie 2-3 dni roboczych, a jej koszt nie przekroczy kilkunastu złotych. Nawet kiedy zrobimy zakupy bezpośrednio przed rozpoczęciem roku przedszkolnego, możemy skorzystać z dostawy ekspresowej, która zajmie kurierowi od 24 do 48 h.

 

Przejdź do artykułu:

 

Boicie się, że nie zdążycie kupić wszystkiego na czas? Bez obaw! W Polsce działa mnóstwo firm kurierskich, więc znalezienie kuriera, który w jak najkrótszym czasie dostarczy nasze zamówienie jest proste. Warto też wspomnieć, że sklepy internetowe umożliwiają swoim klientom korzystanie z różnych form dostawy towaru. Dzięki temu sami decydujemy, czy płacimy mniej, ale dłużej czekamy na paczkę, czy wolimy otrzymać ją szybciej i zdecydować się na nieco droższą opcję.

 

Wysoka jakość towaru w rozsądnej cenie

 

Maluchy, które uczęszczają do szkół sportowych lub wykazują uzdolnienia w jednej z dyscyplin - potrzebują dobrej jakości odzieży i obuwia. Jeśli więc poszukujecie niedrogich, wysokiej klasy ubrań wykonanych z oddychających materiałów, wygodnych butów amortyzujących wstrząsy - postawcie na zakupy internetowe. Zdecydowanie trudniej będzie Wam znaleźć artykuły tego typu w marketach, czy dyskontach. Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty dokonania transakcji bez podania przyczyny i odzyskać wydane pieniądze. Podobnie jak w przypadku akcesoriów sportowych, wybór dobrej jakości przyborów służących do rysowania, czy malowania również będzie znacznie większy w sklepach internetowych.

 

Jak dodatkowo zaoszczędzić na zakupach?

 

Jeśli Wasz domowy budżet został poważnie nadszarpnięty przez wakacyjne wyjazdy, a cena wyprawki dla dzieci wydaje się zdecydowanie za wysoka - dobrym pomysłem będzie zakup używanych akcesoriów i książek. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy będziemy musieli skompletować przybory dla więcej niż jednej pociechy. Obecnie, rodzice często zamawiają podręczniki z drugiej ręki, a także plecaki i odzież dla młodszych dzieci. 

 

Zobacz też:

 

Kupując używane akcesoria oszczędzamy nawet kilkaset złotych. Nie martwmy się, że potrzebne przedmioty znajdują się w innym mieście, czy nawet na drugim końcu kraju. Zakupów możemy dokonać nawet od osoby prywatnej. Kuriera zamawia się poprzez strony internetowe, gdzie porównuje się ceny dostawy w różnych firmach, sprawdzając jednocześniej szacowany czas dostarczenia.

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi