Zabawki dla dziecka 1,5 i 5 lat - dobrane do wieku i potrzeb!

Zabawki dla dziecka 1,5 i 5 lat - dobrane do wieku i potrzeb!
Drukuj Skomentuj

Sezon na poszukiwanie prezentów świątecznych już rozpoczęty! Poszukujesz zabawek, które nie tylko sprawią dzieciom radość, ale też będą wspierać jego rozwój? Polecamy produkty od QElements - zabawki dobrane do wieku i potrzeb! Wypróbuj Klocki z Bioplastiku BioBuddi dla dzieci w wieku od 1,5 lat oraz Samochodziki Modarri dla dzieci w wieku od 5 lat. Dlaczego warto wyróżnić te propozycje? Sprawdź!

BioBuddi - baw się i bądź eko!


BioBuddi to klocki przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia. Solidnie i estetycznie wykonane - są idealne dla młodszych dzieci! Atrakcyjny wygląd na pewno przykuje uwagę maluszka, a tematyczne przedstawienia na klockach będą wspierać jego rozwój poznawczy. Rodziców zaś zachwyci trwałość zabawek i łatwość w utrzymać ich w czystości. Obecnie dostępne są cztery serie klocków: Zwierzęta, Pojazdy, Uczymy się, Budujemy.To co sprawia, że klocki BioBuddi są naprawdę wyjątkowe, to materiał z którego zostały wykonane. Holenderska firma BioBuddi produkuje zabawki, które są bezpieczne dla środowiska. Jak to możliwe? Otóż BioBuddi są wykonane są z bioplastiku produkowanego z alkoholu, który powstaje z resztek trzciny cukrowej wykorzystanej do produkcji jedzenia, ubrań, lekarstw i wielu innych. Zabawki dobrane są do wieku dziecka, a także potrzeb nas wszystkich.

Dlaczego BioBuddi? Bo warto uczyć dzieci szacunku do przyrody już od najmłodszych lat! Wybieraj zabawki, które są bezpieczne nie tylko dla dzieci, ale też dla środowiska. I mali, i duzi - wszyscy mamy wpływ na naszą planetę!

Szczegóły znajdziesz tu: BioBuddi Klocki z Bioplastku

 

 

Samochodziki Modarri - projektuj, buduj i jedź!


Wydaje Ci się, że zabawki-samochodziki to już przeżytek? Wypróbuj Samochodziki Modarri dla dzieci w wieku od 5 lat - wyjątkową propozycję nie tylko dla małych miłośników motoryzacji. Modarri to zabawki, które jeżdżą, jak też wprowadzają dziecko w świat projektowania, inżynierii i mechaniki!

Dostępnych jest aż 14 modeli różnych aut. Wprowadzone jesienią 2016 roku na rynek Modarri Delux mają załączone części zamienne (maska samochodu i błotniki), dzięki czemu dziecko ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego auta. Dodatkowo, każda część samochodu Modarri Delux jest wymienna z innymi częściami wszystkich samochodów Modarri, dzięki czemu dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy!

 

Samochodziki Modarri dają różne możliwości zabawy: PROJEKTUJ - autkom można wciąż na nowo zmieniać kolor, wygląd, części; BUDUJ - każde auto można złożyć na 5 różnych sposobów, a wymieniając części z innymi zestawami Modarri można uzyskać nawet 3 miliony kombinacji; JEDŹ - Modarri to gwarancja wytrzymałości, ale też funkcjonalności - samochodziki jeżdżą gładko, reagując na ruch ręki dziecka.

Więcej przeczytasz tu: Samochodziki Modarri 

 

 

Zabawki dla dzieci w różnym wieku


Poszukujesz zabawek, które będą nie tylko dopasowane do wieku, ale też potrzeb i zainteresowań dziecka? Sprawdź pełną ofertę QElements - marki godnej zaufania, której zabawki są bezpieczne i atrakcyjne:


Pełną ofertę produktów dystrybuowanych przez firmę QElements znajdziesz tu: www.fajneklocki.pl

 

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi