Zabiegi dla młodych mam - na które z nich warto zwrócić uwagę?

Zabiegi dla młodych mam - na które z nich warto zwrócić uwagę?
Drukuj Skomentuj

Każda świeżo upieczona mama marzy o chwili dla siebie. W tym czasie doskonale sprawdzi się więc wizyta w klinice, w której nie tylko będzie mogła się zrelaksować, ale i zadbać o swój wygląd i ciało. Jakie zabiegi na ciało powinna wybrać młoda mama? Podpowiadamy.

Skóra po ciąży – jak ją naprawić?


Wiele świeżo upieczonych mam nie może pogodzić się z tym, jak wygląda ich skóra po ciąży. Nie muszą jednak tego robić, ponieważ dzięki zabiegom mogą przywrócić jej świetność. Klinika Paparazzi  w Lublinie ma w swojej ofercie sprawdzone rozwiązania. Młode mamy mogą skorzystać z takich technologii jak m.in. endermologia, która pozwala uporać się z miejscową tkanką tłuszczową, zredukować cellulit i wygładzić skórę.

 

Sprawdź również: Urlop rodzinny - kto może z niego skorzystać?


Świetnie sprawdzą się też fale radiowe, które napinają i ujędrniają skórę oraz ultradźwięki, które rozbijają komórki tłuszczowe.

 

Zabiegi na rozstępy


Rozstępy to kompleks wielu osób. Niektóre pojawiają się po ciąży. Jest jednak sposób na to, by się ich pozbyć lub jeśli to niemożliwe – zmniejszyć ich widoczność. Redukcja rozstępów w lubelskiej klinice Paparazzi przeprowadzana jest na wiele sposobów – głowicą ipixel, urządzeniem Bloomea Paris, czy za pomocą technologii Dermapen 4.0.

 

Blizna po cesarskim cięciu – jak się jej pozbyć?


Usuwanie blizn jest możliwe. Co ciekawe, mogą oddziaływać one nie tylko na aspekt estetyczny, ale też zdrowotny. Bardzo ważna jest więc odpowiednia diagnostyka rodzaju blizny. Na tej podstawie będzie można zakwalifikować ją do najlepszego zabiegu redukującego blizny bądź odesłanie do lekarza specjalisty.

 

Czytaj także: Urlop wychowawczy - komu przysługuje?


Usuwanie blizn odbywa się przy pomocy identycznych technologii jak w przypadku rozstępów. Są to głowica ipixel, urządzenie Bloomea Paris i technologia Dermapen 4.0.

 

 

Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!