Zabierz dziecko na "Doktora Dolittle" - Kraków

Zabierz dziecko na "Doktora Dolittle" - Kraków
Skomentuj

Doktor Dolittle odwiedzi Bonarkę 29 lutego. Na czas jego wizyty plac przy infopunkcie przeobrazi się w krainę nieustającej zabawy. Odbędzie się interaktywne show teatralne, dzieci wezmą udział w licznych grach i konkursach.

W czasie wizyty Doktora Dolittle w centrum odbędzie się pełne humoru przedstawienie teatralne „Świat Doktora Dolittle”. Dzieci poznają tajemnice egzotycznych zwierząt, odległe lądy i papugę Polinezję, nieodłączoną (trochę przemądrzałą) przyjaciółkę Doktora Dolittle. Show ma charakter interaktywny. Publiczność wspólnie wybierze kierunek podróży Doktora Dolittle.

W przerwach między przedstawieniami na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje m.in. wielkoformatowa kolorowanka „Świat zwierząt”, gra w klasy, malowanie twarzy i kolorowe tatuaże. Uczestnicy zabawy zostaną także zaproszeni do wzięcia udziału w familijnym quizie wiedzy o zwierzętach (Koło Fortuny Doktora Dolittle). Do wygrania będą bajeczne nagrody.

 

Start o godz. 11:00.

Wstęp wolny.

 

Zapraszamy!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Przedszkola w Krakowie

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School

Przedszkole Niepubliczne nr...

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktyczn
Przedszkole Nasze Skarby

Przedszkole Nasze Skarby

Nasze Przedszkole jest przytulnym miejscem, gdzie najbardziej zależy nam na harmonijnym i zrównoważonym rozwoju dziecka, tak aby czuło się ono szczęśliwe. Swob