"Zaczarowana Piosenka" - Najpiękniejsze piosenki z bajek

"Zaczarowana Piosenka" - Najpiękniejsze piosenki z bajek
Skomentuj

"Zaczarowana piosenka" to koncert, na jaki czekała publiczność. 

 

Najpiękniejsze piosenki z bajek, ponadczasowe kompozycje, na których wychowało się już kilka pokoleń, zabierze w niezwykłą muzyczną przygodę zarówno dzieci, jak i dorosłych, oczarowując magią piosenek o przyjaźni, miłości i  o wartościach jakimi w życiu należy się kierować. 

 

Barwna i wzruszająca sceneria w doskonałej oprawie wokalnej i tanecznej, a także w okraszeniu znakomitych muzyków na żywo.

Podczas koncertu usłyszeć będzie można między innymi "Kolorowy wiatr" (Pocahontas), "Mam tę moc" (Kraina Lodu), "Hakuna Matata"(Król Lew), "Pół kroku stąd" (Vaiana), "Ani słowa" (Hercules), "I'm a believer" (Shrek), a także wiele innych poruszających, musicalowych przebojów z najpiękniejszych filmów animowanych.

Przenieś się razem z nami w zaczarowany, muzyczny świat! Podaruj sobie i swoim najbliższym niezapomniane chwile, słuchając magicznych utworów, które będą bawić, wzruszać i zapewnią doskonały nastrój wszystkim widzom!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Przedszkola w Koszalinie

Przedszkole Specjalne nr 36

Przedszkole Specjalne nr 36

Jesteśmy placówką publiczną dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym, głębokim oraz sprzężonymi niepełnospra
Przedszkole nr 9

Przedszkole nr 9

Przedszkole znajduje się z dala od ruchliwych ulic. Budynek otoczony jest ogrodem, który jest bardzo dobrym miejscem wypoczynku i zabawy. Do dyspozycji dzieci