Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!

Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!
Drukuj Skomentuj

Jesteście nauczycielami lub dyrektorami przedszkola i uważacie, że Wasza placówka uczy i wychowuje z pasją? Pochwalcie się tym, co Was wyróżnia – być może to właśnie Wy zdobędziecie tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”.

Przedszkola, które realizują ciekawe inicjatywy, chcąc pochwalić się oryginalnym pomysłem i zainspirować tym inne placówki, mogą zrobić to właśnie teraz! Wystarczy zgłosić swoje przedszkole do redakcji Oficyny MM, by stanąć przed szansą otrzymania tytułu „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”.

Zgłoszenie powinny zawierać krótką charakterystykę przedszkoli – opis podejmowanych inicjatyw, osiągnięć i realizowanych innowacji, a także innych działań, które wyróżniają placówkę od innych. Należy je przesyłać w pliku tekstowym nieprzekraczającym ośmiu tysięcy znaków wraz ze zdjęciami ilustrującymi działalność przedszkola.

Spośród wszystkich nadesłanych do redakcji zgłoszeń każdego miesiąca zostanie wybrana jedna placówka, która otrzyma tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”.

Wybrane przedszkole, którego charakterystyka wraz ze zdjęciami zostanie opublikowana w magazynie, otrzyma:

  • logo „Przedszkola z Pasją Oficyny MM” do umieszczenia na swojej stronie internetowej,
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”,
  • nagrody w postaci atrakcyjnych publikacji edukacyjnych.


Zgłoszenia należy przesyłać na adres: jzaleska@oficynamm.pl z dopiskiem „Przedszkole z Pasją” w tytule wiadomości. Wyróżnione tytułem przedszkola zostaną poinformowane o tym mailowo.

Zachęcamy do udziału – pokażcie wszystkim, że działacie z pasją!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi