Zostań Super Dyrektorem Przedszkola!

Zostań Super Dyrektorem Przedszkola!
Drukuj Skomentuj

Jeśli jesteś dyrektorem przedszkola, który z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy i robi wszystko, by rozwijać prowadzoną przez siebie placówkę, to koniecznie musisz wziąć udział w konkursie Super Dyrektor Przedszkola. Jest on organizowany przez czasopisma „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola” i ma na celu wyróżnienie tych dyrektorów, którzy są liderami pozytywnych zmian w oświacie.

Konkurs „Super Dyrektor Szkoły” i „Super Dyrektor Przedszkola" jest organizowany przez czasopisma branżowe, których wydawcą jest Wolters Kluwer – lider w informacji prawnej i profesjonalnej.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad konkursem.

Impulsem dla przeprowadzenia konkursów „Super Dyrektor Szkoły” i „Super Dyrektor Przedszkola” było dwudziestolecie czasopisma „Dyrektora Szkoły”. W polskich placówkach dzieje się wiele interesujących rzeczy. Widać, jak dyrektorzy dbają o nie i szukają nowych rozwiązań służących rozwojowi dzieci i młodzieży. Warto docenić te starania i wyróżnić najaktywniejszych dyrektorów szkół i przedszkoli.

Konkurs ma charakter innowacyjny. Jego celem jest wyłonienie i promowanie osób zarządzających placówkami oświatowymi, będących liderami w swoim środowisku. Poszukiwani są dyrektorzy łączący profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań. Osoby, które które budują szkołę, przedszkole jako uczącą się społeczność posiadającą wspólnie wypracowaną wizję i standardy pracy oraz tworzącą przyjazną atmosferę, która sprzyja edukacji i buduje odpowiedzialność za osiągnięcia uczniów. Placówkę otwartą na środowisko, dbającą o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem.

Kandydaci do nagrody mogą zgłaszać się sami. Mogą oni zostać także zgłoszeni przez przez nauczycieli i uczniów, rodziców oraz inne instytucje współpracujące ze szkołą. Formularz zgłoszeniowy został zamieszczony na stronie internetowej www.superdyrektor.pl

Zwycięzcę konkursu wybierze Kapituła niezależnych ekspertów. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali w trakcie XVI Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół, która odbędzie się w dniach 22–23 października 2014 r. Nagrodą będzie prestiżowy tytuł Super Dyrektor w kategoriach Szkoły lub Przedszkola.

Zwycięzca w kategorii Super Dyrektor Przedszkola otrzyma:

  • od firmy Samsung – multimedialny smartfon Samsung Galaxy S4,
  • od firmy Funmedia – roczny kurs językowy dedykowany dla poziomu przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego.


Zwycięzca w kategorii Super Dyrektor Szkoły otrzyma:

  • od firmy Samsung – multimedialny smartfon Samsung Galaxy S4,
  • od firmy Funmedia – roczny kurs językowy FUNPAKIET, który składa się z 5 wybranych kursów z serii 123

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi