Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!
Drukuj Skomentuj

W ten weekend w końcu odpocznę! Tylko jeszcze pranie, gotowanie, podrzucę dzieci na basen, zrobię ostatnie poprawki w raporcie, zakupy… Zaraz, zaraz - czy to już poniedziałek?... Też tak macie? Czasem trudno jest złapać oddech i odprężyć się na chwilę. Z pomocą przychodzi nam ChillBox - pudełko pełne relaksu! Jak to działa?

Relaks - po co mi to?


Większość z nas żyje szybko i aktywnie. Rodzina, dom, praca… Spokój i relaks to często towar deficytowy. A przecież właśnie relaks jest bardzo ważny dla tego, by być zdrowym i produktywnym!

Czas na odprężenie się jest jednocześnie okazją do regeneracji organizmu. W zależności od rodzaju - czy będzie on aktywny, czy “leniwy”, pasywny - relaks pozytywnie wpływa na naszą psychikę, ciało i samopoczucie.

Osoby, które potrafią wypoczywać, rzadziej łapią infekcje oraz są mniej narażone na choroby serca. Są też mniej skłonne do rozładowywania napięcia poprzez kompulsywne jedzenie albo głodzenie się - co korzystnie wpływa na ich sylwetkę.

Dodatkowo osoby zrelaksowane są mniej impulsywne, a przez to - podejmują trafniejsze decyzje. W dłuższej perspektywie pozwalanie sobie na chwile relaksu poprawia funkcjonowanie mózgu, a także zmniejsza ryzyko depresji i stanów lękowych.

 

Brak czasu na relaks


Wiele osób zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z relaksu. Dużo trudniej jest jednak znaleźć czas na ćwiczenie jogi, seanse masażu czy wyjazd na wakacje.

Postaw więc na proste rozwiązania! Od czasu do czasu urządź sobie kąpiel. W sobotę poleż chwilę dłużej w łóżku. Wieczorem przeczytaj rozdział ulubionej książki. Po pracy pozwól sobie na spacer po parku i lody. Jesteś mamą i wiele z tych opcji nie wchodzi w grę? Wypróbuj relaksujące zabawy, w które włączą się też dzieci: wspólne czytanie książki, seans filmowy z przekąskami, piknik w parku albo wypad na rowery.

Równie dobrym sposobem na poprawienie samopoczucia jest… otrzymanie prezentu! Tym lepiej, jeśli podarunkiem jest zestaw produktów wybranych z myślą o relaksie.

 

 

Chillbox - pudełko pełne relaksu


Chillbox jest właśnie takim prezentem, które dostarczy Ci pretekstu do pomyślenia o sobie i zatrzymania się w galopującym świecie. Pudełka zawierają kosmetyki, książkę, przekąski i gadżety. Co miesiąc zawartość boxa się zmienia - każda edycja ma swój motyw przewodni, a wszystkim przyświeca ta sama idea: zaszczepienie kobietom miłości do samej siebie i zaakceptowanie siebie takiej, jaką się jest.

 

Jak to działa?


Możesz zamówić pojedyncze pudełko albo comiesięczną subskrypcję. Zamówienia są wysyłane jednocześnie, około 10 dnia każdego miesiąca. By zawartość była dopasowana do Twoich upodobań, książka może być wybrana spośród 5 gatunków książek.

Dokładne instrukcje znajdziesz na stronie: https://chillbox.pl/#how_it_works

Chillbox to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Podaruj mamie, siostrze albo przyjaciółce pudełko pełne relaksu. Chillbox oferuje też wysyłkę boxów z poprzednich edycji, które wysyłane są w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od wpłaty.

 

Wejdź na:

https://chillbox.pl/

 

 

 

Może zainteresuje Cię też: Zabawy z dzieckiem dla rodziców zapracowanych, zmęczonych, zabieganych

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi