Życzenia świąteczne dla rodziców - przedszkole

Życzenia świąteczne dla rodziców - przedszkole
Drukuj Skomentuj

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Wspaniały klimat sprzyja szerzeniu się życzliwości, czynieniu dobra i dzieleniem się życzeniami z nadzieją na lepsze jutro. Jakie życzenia złożyć rodzicom w przedszkolu? Podpowiadamy.

Życzenia świąteczne dla rodziców od przedszkola


W te święta, życzymy Wam, Drodzy Rodzice, obfitości zdrowia, radości i miłości w otoczeniu najbliższych. Niech Boże Narodzenie przyniesie Wam spokój i czas na refleksję, a Nowy Rok niech będzie pełen nowych możliwości i spełnienia marzeń.
Niech te chwile spędzone razem z bliskimi staną się niezapomnianymi wspomnieniami, które będziecie cieszyć się przez cały rok.

Wesołych Świąt!

 

🎁🎁🎁

 

W te radosne święta Bożego Narodzenia, życzymy Wam spokoju i harmonii wśród bliskich. Niech każdy dzień tej wyjątkowej okazji przynosi Wam uśmiech na twarzy i ciepło w sercach. Niech Nowy Rok niesie ze sobą wiele pozytywnych zmian, sukcesów i spełnienia marzeń. Wspólnie spędzane chwile z rodziną i przyjaciółmi niech wypełnią Waszą duszę radością i miłością.

 

🎄🎄🎄

 

W te magiczne święta Bożego Narodzenia, niech Wam towarzyszy ciepło rodzinnego ogniska, a serca będą pełne miłości i życzliwości. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele inspiracji i sukcesów w każdej dziedzinie życia. Życzymy Wam również zdrowia, abyście mogli cieszyć się każdą chwilą. Niech te święta będą pełne radości, śmiechu i wspólnych chwil z najbliższymi. Wesołych Świąt!

 

🧑🏻‍🎄🧑🏻‍🎄🧑🏻‍🎄

 

„Niech te Święta tak wspaniałe,
będą jakby z bajek całe,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie
wszystkim wokół serce mięknie!”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim rodzicom i dzieciom życzenia zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2024 roku.

 

 

Sprawdź także: Życzenia świąteczne dla dzieci

 

Drodzy Rodzice,
z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia miłości i wszelkiego dobra. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok niósł ze sobą szczęście, pomyślność.

 

🎁🎁🎁

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Wszystkich radosnym czasem spędzonym w gronie najbliższych osób, czasem bez zmartwień i trosk życia codziennego a pełnym ciepła i miłości, oraz czasem spełniania naszych marzeń. Życzymy Wam aby wszystkie dni w nadchodzącym 2024 roku były szczęśliwe i obfitujące w dobro oraz życzliwość.

 

Czytaj również: Boże Narodzenie 2021 - najpiękniejsze kolędy dla dzieci


Niech czas Świąt Bożego Narodzenia
będzie pełen atmosfery radości,
wytchnienia i zatrzymania
od codziennego pędu.
Życzymy, by św. Mikołaj
przyniósł Wam i nam wszystkim
najpiękniejszy prezent - dużo miłości!|
Życzymy wszystkim Dzieciom
i ich Rodzicom wszystkiego najlepszego.
Wesołych Świąt !

 

🎄🎄🎄

 

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych
i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym roku składają…

 

🧑🏻‍🎄🧑🏻‍🎄🧑🏻‍🎄

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia:
niech ten świąteczny czas będzie wypełniony miłością, radością, spokojem i rodzinną atmosferą.
Życzymy również dużo zdrowia, optymizmu i samych sukcesów w Nowym Roku.

 

🎁🎁🎁


W tę magiczną porę Bożego Narodzenia, życzymy Wam wiele chwil spędzonych w miłym towarzystwie, wzajemnej życzliwości i serdeczności. Niech te święta napełnią Was radością, a Nowy Rok przyniesie wiele nadziei, spełnienia marzeń i sukcesów. Niech bliskość rodziny i przyjaciół otoczy Was ciepłem i uczyni te chwile niezapomnianymi. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 

🎄🎄🎄

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!