Pozostałe

 • Mazowieckie przedszkola polecane przez rodziców

  Mazowieckie przedszkola polecane przez rodziców

  Przedstawiamy przedszkola polecane przez rodziców w województwie mazowieckim. Warszawa i okolice - szukacie placówki dla swojego dziecka? Sprawdźcie ofertę Przedszkola Drugi Dom, Gumisiowego Przedszkola Językowego, Przedszkola Karuzella, Przedszkola Bułhaczek, Dwujęzycznego Przedszkola Primrose, Przedszkola Akademia Małych Smoków.
 • Top 5 przedszkoli w województwie dolnośląskim

  Top 5 przedszkoli w województwie dolnośląskim

  Dziś polecamy przedszkola z województwa dolnośląskiego. Sprawdź top 5 placówek: Przedszkole Akademia Bystrzaków, Bright Beginners, Przedszkole Kacperek, Przedszkole Akacjowe, Przedszkole Chatka Skrzatka. Dzięki naszej wyszukiwarce z łatwością znajdziesz przedszkole dla swojego dziecka!
 • Top 4 przedszkola w Wielkopolsce

  Top 4 przedszkola w Wielkopolsce

  Poszukujesz placówki dla swojego dziecka w Poznaniu i okolicy ? Przedstawiamy top 4 przedszkola w Wielkopolsce! Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Leśna Akademia, Dobrego Przedszkola i Kropka, Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy i Przedszkola Dziecięcy Raj.
 • Top 4 placówki dla dzieci w Małopolsce

  Top 4 placówki dla dzieci w Małopolsce

  Dziś przedstawiamy top 4 placówki dla dzieci w Małopolsce! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Przedszkola Centrum Maluszek, Przedszkola Świat Dziecka Montessori, Przedszkola nr 9 Językowo - Artystycznego, Przedszkola i Żłobka Lenkowo. Znajdź najlepszą placówkę dla swojego dziecka!
 • Przedszkola w Lublinie polecane przez rodziców

  Przedszkola w Lublinie polecane przez rodziców

  Szukasz przedszkola dla swojego malucha? Przedstawiamy przedszkola w Lublinie polecane przez rodziców: Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom oraz Przedszkole Elfik . Sprawdź, co mają do zaoferowania!
 • Nowoczesny i bezpłatny plac zabaw w Gliwicach!

  Nowoczesny i bezpłatny plac zabaw w Gliwicach!

  Konstrukcja ze ślizgawkami, drabinkami, mała ścianka wspinaczkowa, miejsce relaksu dla najmłodszych czy wygodny pokój dla rodziców z małymi dziećmi. W Gliwicach ruszył nowoczesny plac zabaw. Znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna. Jest bezpłatny i dostępny w godzinach otwarcia obiektu .
 • Kiedy i jak oduczyć ssania smoczka?

  Kiedy i jak oduczyć ssania smoczka?

  Smoczek - dla wielu małych dzieci (a czasem też rodziców) jest najlepszym przyjacielem. Pozwala maluchowi się uspokoić, wyciszyć, zasnąć. Jednak w pewnym momencie smoczek może stać się kłopotem. Kiedy oduczyć dziecka ssania smoczka? I jakie są na to sposoby?
 • Dzieci z dysfunkcjami: diagnozowanie i problemy z uzyskaniem wsparcia

  Dzieci z dysfunkcjami: diagnozowanie i problemy z uzyskaniem wsparcia

  Wspieranie rozwoju dzieci z dysfunkcjami i niepełnosprawnościami polega na pobudzaniu ich możliwości psychoruchowych i społecznych. Im wcześniej dostaną pomoc, tym lepiej - dlatego tak ważne jest szybkie rozpoznanie dysfunkcji oraz podjęcie terapii. Niestety, z raportu NIK z końca 2018 r. wynika, że proces diagnozowania trwa za długo, a pomoc dla rodzin nie jest łatwo dostępna ani skuteczna.
 • 6 kroków do bycia zorganizowaną mamą

  6 kroków do bycia zorganizowaną mamą

  Mając dzieci często okazuje się, że doba… nagle staje się za krótka. Pogodzenie kilku ról życiowych: mamy, żony, przyjaciółki, pracownika - może powodować, że zawsze na coś brakuje czasu. Przedstawiamy 6 kroków do bycia zorganizowaną mamą!
 • Programowanie, robotyka i nowe technologie pod choinkę?

  Programowanie, robotyka i nowe technologie pod choinkę?

  Szkoła 3.0 rusza ze świąteczną kampanią, promującą naukę programowania, robotyki i nowych technologii dla dzieci z domów dziecka. W przygotowanym przez siebie spocie, przedstawia pomysły dzieci na najlepszy prezent pod choinkę. Jak się okazuje, nie wszystkie dzieci marzą o zabawkach. Nawet najmłodsi chcieliby spróbować zbudować robota z klocków lego lub nauczyć się tworzenia prostych gier.
 • Przygotowania do Świąt: co może robić dziecko w kuchni?

  Przygotowania do Świąt: co może robić dziecko w kuchni?

  Kuchnia to miejsce, gdzie dziecko może narobić mnóstwo bałaganu. Jednak jest to też przestrzeń, gdzie ma szansę ćwiczyć samodzielność, odpowiedzialności i wdrażać się w wykonywanie obowiązków. Warto więc zapraszać dzieci do przygotowywania wspólnie potraw! Święta to idealny czas na to, by zachęcić malucha do pomocy w kuchni. Przedstawiamy kilka pomysłów na to, jak wykorzystać magię Świąt do nauki odpowiedzialności.
 • Ozdoby świąteczne do przygotowania z przedszkolakiem

  Ozdoby świąteczne do przygotowania z przedszkolakiem

  Święta Bożego Narodzenia to święta najbardziej wyczekiwane przez maluchów. To też świetna okazja, żeby włączyć przedszkolaka w przygotowania na tę okazję. Podpowiadamy, jakie ozdoby świąteczne można wykonać z dzieckiem do przystrojenia choinki jak również mieszkania.