Rekrutacja do przedszkola - Bytom. Harmonogram rekrutacji

Rekrutacja do przedszkola - Bytom. Harmonogram rekrutacji
Drukuj Skomentuj

Bytom już niedługo rozpocznie rekrutację do przedszkoli. Rodzice powinni zapoznać się więc z harmonogramem, aby móc zapisać swoją pociechę do przedszkola i nie narobić sobie przy tym żadnych zmartwień. Oto harmonogram rekrutacji do przedszkola w Bytomiu.

Rekrutacja do przedszkola – Bytom. Harmonogram rekrutacji


 4-15 marca -  Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydatów warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.


15-22 marca - Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.


2 kwietnia - Podanie do publicznej wiadomości  przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

 

Sprawdź także: Rekrutacja do przedszkola 2024. Co zrobić krok po kroku


3-12 kwietnia - Potwierdzenie przez rodzica kandydata, w postaci pisemnego oświadczenia, woli zapisania dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.


18 kwietnia - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.


Po 18 kwietnia - Składanie wniosków o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia, przygotowanie i wydanie uzasadnień odmowy przyjęcia, składanie do dyrektora odwołań od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, rozstrzygnięcie przez dyrektora odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

 

 

 

Źródło: Bytom.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!