Przedszkola Muzyczne i Żłobki Kraina Marzeń (Nowy Sącz)

Przedszkola Muzyczne i Żłobki Kraina Marzeń
zobacz więcej (12)
Adres:
Grunwaldzka 176, Nowy Sącz
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • zajęcia teatralne
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Kraina Marzeń  to znakomite Niepubliczne Przedszkola Muzyczne i Punkty Opieki Nad Maluszkami (do 3 lat). Do naszych placówek przyjmujemy wszystkie dzieci niezależnie od zdolności. W dzisiejszym świecie, który rozwija sie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, właściwa edukacja od najmłodszych lat jest czymś niezwykle ważnym. Jest przepustką do osiągania w przyszłości wspaniałych sukcesów oraz stawania się dobrym człowiekiem. Dodatkowo wzbogacenie edukacji o niezwykłe doznania muzyczne powoduje, iż jest ona bardziej pełna i przyjazna dzieciom. Dlatego też pod logiem  Kraina Marzeń  w różnych miejscach Polski południowej tworzymy kilka znakomitych placówek edukacyjnych dla:   Maluszków ( od 12 mies do 3 lat ) zorganizowanych jak żłobek z personelem medycznym przygotowanym do opieki nad takimi malcami. Placówka znajduje się przy ul. Mikołaja Reja 1 w Nowym Sączu.  Działamy na podstawie wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Miasta Nowego Sącza pod numerem 3/11....

Galeria

Program nauczania

Program Krainy Marzeń realizowany w placówce dla Maluszków przy ul. Reja 1 uwzględnia pełny rozwój osobowości małego Dziecka - intelektualny, fizyczny i społeczny. Naszym celem jest wychowanie Dzieci na śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu malców, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie. 

Kraina Marzeń wykorzystując nowoczesne metody dydaktyczne, proponuje bogatą ofertę zajęć edukacyjnych. W Krainie Marzeń prowadzona jest nauka języka angielskiego, gimnastyka, rytmika (codziennie), muzyko-plastyka, ćwiczenia logopedyczne, plastyka i inne formy "edukacji przez zabawę". Organizacja zajęć uwzględnia równowagę pomiędzy swobodną zabawą oraz zajęciami edukacyjnymi.Wysoko wykwalifikowany personel gwarantuje wszechstronne nauczanie. Maluszki poznają już od najmłodszych lat różne instrumenty muzyczne mają możliwość gry na nich w formie zabawy. Mają możliwość odwiedzać od czasu do czasu spokrewnione przedszkole muzyczne i usłyszeć jak muzykują ich starsi koledzy. Jeżeli obawiacie się państwo czy wasz malec da sobie radę to odpowiedź brzmi oczywiście.
Program muzyczny w Krainie Marzeń jest przystosowany do każdego dziecka i każde bez wiekszego trudu da sobie radę. Pamiętajmy, że wzystko w Krainie Marzeń jest zabawą.
 

 

Kolorowanki