Wiadomości

 • Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

  Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

  Kapitan Warszawa zaprasza na królewski piknik!   Nauka dworskiej etykiety, turniej rycerski i królewskie warsztaty plastyczne! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie księżniczki i rycerzy z Wilanowa i okolic, na rodzinny piknik pełen atrakcji prosto z królewskiego zamku! Widzimy się 16 czerwca na Plaży Wilanów. Wstęp wolny .
 • Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Drogie Mamy - czytanie Waszych opisów oraz oglądanie zdjęć było dla nas... niezwykle ralaksujące. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda Wam się zrealizować przedstawione w zgłoszeniach pomysły! My na pewno skorzystamy z niektórych sposobów na relaks ;)   Tymczasem - pudełka pełne relaksu od ChillBox wędrują do dwóch z Pań, które wzięły udział w konkursie.
 • Już w najbliższą niedzielę 6 Festiwal Rodziny!

  Już w najbliższą niedzielę 6 Festiwal Rodziny!

  Już 9 czerwca , na Stadionie Miejskim Legii Warszawa , odbędzie się 6 Festiwal Rodziny , współfinansowany przez m.st. Warszawa. Festiwal ma charakter bezpłatnego, otwartego, rodzinnego pikniku, podczas którego uczestnicy wspólnie, całymi rodzinami biorą udział w szeregu aktywności o charakterze rekreacyjnym, sportowym, edukacyjnym, relaksacyjnym i integracyjnym. Za aktywny udział mogą zbierać punkty na kuponach, które biorą udział  w losowaniu wspaniałych nagród, pozyskiwanych od Partnerów Fundacji i Sponsorów wydarzenia.
 • Edukacja muzyczna w żłobku: na czym polega metoda E. E. Gordona?

  Edukacja muzyczna w żłobku: na czym polega metoda E. E. Gordona?

  Coraz częściej mówi się, że edukację muzyczną powinno się zacząć już w okresie prenatalnym. To, czego dziecko nauczy się w pierwszych latach życia, jest podstawą dla jego całej późniejszej edukacji. Stąd sposobem umuzykalniania, który ostatnio zyskuje na popularności, jest metoda stworzona przez E. E. Gordona. Na czym polega ta metoda i jak stosować ją w żłobku? Wyjaśniamy poniżej.
 • Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Konkurs „Nasza Rodzina” zakończony! Dostaliśmy od Was przepiękne prace, stworzone samodzielnie, z rodzeństwem lub z rodzicami. Prace kolorowe, radosne, wykonane różnymi technikami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
 • 7 przepisów na zdrowe koktajle dla dzieci

  7 przepisów na zdrowe koktajle dla dzieci

  Koktajle - szybkie i łatwe w przygotowaniu, świetnie się sprawdzają zwłaszcza na cieplejsze dni! Jest to też dobry sposób na dodanie do diety dzieci dużej ilości owoców i warzyw, a dzięki temu - witamin i mikroelementów. W domu czy w przedszkolu, warto zaprosić maluchy do tworzenia własnej kompozycji. Na początek skorzystajcie z naszych propozycji! Poniżej przedstawiamy 7 przepisów na zdrowe koktajle dla dzieci, ułożone według kolorów!
 • Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

  Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

  Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na ShopUp Poznań vol. 3 czyli Targi dla mamy i dziecka , tym razem w wyjątkowe święto Dzień Dziecka . Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.
 • Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Z okazji Dnia Matki zapraszamy do konkursu wszystkie Mamy! Tematem konkursu będzie coś, co uwielbiają wszyscy, czyli… relaks :) Drogie Mamy: przedstawcie nam swoje sposoby na relaks. Czy jest to chwila z książką w ulubionym fotelu? Próbowanie nowych przepisów w kuchni? A może relaksujecie się na zajęciach fitness? Relaks samotnie, z rodziną lub z przyjaciółmi…  Sposoby są różne, a do tej listy można dodać jeszcze jeden: kąpiel z fantastycznym zestawem do kąpieli od ChillBox ! Jaki jest Twój sposób na relaks? Pokaż nam na zdjęciu lub przedstaw w krótkim opisie!
 • Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “Nasza Rodzina”! Wykonajcie pracę plastyczną dowolną techniką, w której opowiecie o sobie. Kto należy do Waszej rodziny? A może… kto będzie do niej należał już niedługo? Pokażcie, co lubicie robić razem albo co Was łączy! Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym albo dzieci wraz z innymi członkami rodziny . Współpraca przy tworzeniu mile widziana ;)
 • Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

  Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

  W ten weekend w końcu odpocznę! Tylko jeszcze pranie, gotowanie, podrzucę dzieci na basen, zrobię ostatnie poprawki w raporcie, zakupy… Zaraz, zaraz - czy to już poniedziałek?... Też tak macie? Czasem trudno jest złapać oddech i odprężyć się na chwilę. Z pomocą przychodzi nam ChillBox - pudełko pełne relaksu! Jak to działa?