Wiadomości

 • Kwarantanna narodowa - czy przedszkola będą zamknięte?

  Kwarantanna narodowa - czy przedszkola będą zamknięte?

  Wielu rodziców martwi się, że wprowadzenie kwarantanny narodowej sprawi, że zostaną zamknięte żłobki i przedszkola. Dla wielu rodziców ich zamknięcie oznaczałoby przymusowy urlop, niższe wypłaty lub trud w znalezieniu swoim pociechom odpowiedniej opieki na ten okres. Przeczytaj, by dowiedzieć się, czy kwarantanna narodowa wiąże się z zamknięciem przedszkoli i żłobków.
 • Zasiłek opiekuńczy po świętach - czy zostanie przedłużony?

  Zasiłek opiekuńczy po świętach - czy zostanie przedłużony?

  Od niemal początku listopada ponownie przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Wstępnie ta pomoc finansowa została przedłużona do 24 grudnia 2020 roku. Przeczytaj, by dowiedzieć się, co dalej ze świadczeniem, i czy zasiłek opiekuńczy zostanie przedłużony po świętach.
 • Najpiękniejsze piosenki świąteczne dla dzieci

  Najpiękniejsze piosenki świąteczne dla dzieci

  Każde dziecko oczekuje z niecierpliwością Świąt Bożego Narodzenia. To czas wspólnie spędzanego czasu, prezentów, odwiedzin Świętego Mikołaja. Niektórzy lubią wypełniać sobie oczekiwanie na ten szczególny czas, śpiewając świąteczne piosenki. Poniżej przedstawiamy listę najpiękniejszych piosenek świątecznych dla dzieci.
 • Sylwester 2020 - jak będzie wyglądał?

  Sylwester 2020 - jak będzie wyglądał?

  Sylwester na całym świecie jest hucznie obchodzony. Pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku święto to będzie wyglądało nieco inaczej. Przeczytaj, by dowiedzieć się, jak będzie wyglądał Sylwester 2020.
 • Książki dla dzieci o Bożym Narodzeniu

  Książki dla dzieci o Bożym Narodzeniu

  Nie ma rzeczy, która lepiej wprowadza w świąteczny klimat, jak książki świąteczne! Poniżej przedstawiamy listę najlepszych książek dla dzieci o Świętach Bożego Narodzenia.
 • Wyniki konkursu Bożonarodzeniowego

  Wyniki konkursu Bożonarodzeniowego

  Ogłaszamy wyniki Bożonarodzenioweg konkursu dla kreatywnych przedszkolaków, w którym do wygrania były kuferki od PaczkiMikołajkowe.pl oraz książki wydawnictwa Egmont.
 • Czy szczepić dziecko na koronawirusa?

  Czy szczepić dziecko na koronawirusa?

  Gdy ogłoszono, że w Polsce odbywać się będą szczepienia na koronawirusa, wielu rodziców zmierzyło się z pytaniem, czy powinno zaszczepić swoje dzieci. Przeczytaj, by dowiedzieć się, czy można zaszczepić dziecko na koronawirusa.
 • Ekologiczne prezenty dla dzieci - najlepsze pomysły

  Ekologiczne prezenty dla dzieci - najlepsze pomysły

  Podarowanie dziecku ekologicznego prezentu, to wspaniała okazja do tego, by nauczyć dziecko dbania o środowisko. Rynek zabawkowy został zdominowany przez plastikowe tworzywo, ale jeszcze nie jest za późno! Podaruj dziecku ekologiczną zabawkę i na własnej skórze przekonajcie się, że takie zabawki również sprawiają wiele frajdy. Poniżej przedstawiamy listę najlepszych pomysłów na ekologiczne prezenty dla dzieci.