Wiadomości

 • Domowe przedszkole - jak działa? Czy warto zapisać tam dziecko?

  Domowe przedszkole - jak działa? Czy warto zapisać tam dziecko?

  Domowe przedszkole to doskonała alternatywa dla publicznych bądź prywatnych przedszkoli, do których uczęszcza wiele dzieci. W Polsce to mało znane rozwiązanie, jednak poza granicami naszego kraju, wiele rodziców decyduje się na takie przedszkole dla swoich pociech.
 • Zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat

  Zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat

  Zabawa u każdego dziecka odgrywa bardzo ważną rolę. Dzieci przeżywają w niej swoje emocje, mogą się czegoś nauczyć, czują się swobodnie. Zobaczcie jakie zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat Wam proponuję.
 • Otwarcie Smart Kids Planet zbliża się wielkimi krokami!

  Otwarcie Smart Kids Planet zbliża się wielkimi krokami!

  W sobotę, 15 października, na mapę edukacyjnych atrakcji dla dzieci, powróci Smart Kids Planet.  Pierwsze w Polsce, Centrum Mądrej Zabawy, zostanie otwarte w nowej lokalizacji - Fabryce Norblina. Po wielu miesiącach do Warszawy powrócą innowacyjne i interaktywne atrakcje dla dzieci do 10 roku życia. Dotychczasowe strefy zostaną wzbogacone o nowości stworzone we współpracy z Partnerami. Już teraz można zakupić promocyjne bilety wstępu od 29 złotych lub zarezerwować wycieczkę dla przedszkola lub szkoły.
 • Spotkajmy się w Mamaville - miasteczku dla przyszłych mam i młodych rodzin!

  Spotkajmy się w Mamaville - miasteczku dla przyszłych mam i młodych rodzin!

  Targi, warsztaty i zajęcia (także dla dzieci) w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Katowicach. Mamaville to największe w Polsce targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi. Swą ofertę – w tym kolekcje przygotowane wyłącznie na to wydarzenie – zaprezentuje ok. stu wystawców. Równolegle potrwają niezliczone warsztaty oraz wykłady dla rodziców. Na dzieci czekać będą z kolei zajęcia kreatywne, gry i zabawy w fantastycznej strefie rekreacji. Do zobaczenia między 18 września, a 16 października w 4 miastach Polski!
 • Zwierzaki z całego świata w Targach Lublin

  Zwierzaki z całego świata w Targach Lublin

  Warany, Kameleony, gekony, węże i pająki, rasowe koty i króliki, jeże, kuce, krowy, konie, alpaki, rozbrykane koziołki, owce, osły, papugi i kanarki. Do tego wiele gatunków drobiu ozdobnego, gołębi, gryzoni, owadów i stworzeń wodnych. Te i inne zwierzęta będziecie mogli spotkać podczas tegorocznej edycji Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK, która w dniach 10-11 września 2022 roku zagości w największej hali wystawienniczej Targów Lublin (BILETY: https://bit.ly/biletnaZooPark2022 )
 • Warszawskie Dni Rodzinne 2022

  Warszawskie Dni Rodzinne 2022

  Poświęć swojemu dziecku więcej czasu! Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na kolejną edycję Warszawskich Dni Rodzinnych oraz spacery Niewidzialne miasto.